Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Dünya Alimler Birliği Başkanı Yusuf el-Karadavi'den Erdoğan'a darbe mektubu

Alimler Birliği Başkanı Yusuf el-Karadavi'den Erdoğan'a darbe mektubu

Müslüman Alimler Birliği Başkanı Yusuf el-Karadavi, darbe girişiminin başarısız olmasından dolayı Cumhurbaşkanı Erdoğan’a gönderdiği mektupta ‘yanındayız’ mesajını verdi.

Giriş Tarihi: 17 Temmuz 2016 Pazar 15:41
Alimler Birliği Başkanı Yusuf el-Karadavi'den Erdoğan'a darbe mektubu

Müslüman Âlimler Birliği Başkanı Yusuf el-Kardavi, Türkiye’deki gelen darbe girişiminin başarısız olmasından dolayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a gönderdiği mektupta ‘yanındayız’ mesajını verdi.

Yusuf el-Karadavi, Erdoğan’a mektup göndererek, yanında oldukları mesajını verdi. Müslüman halkların ve dünyadaki hür insanların Erdoğan’ın yanında olduğu belirtilen mesajda şu ifadelere yer verildi:

“Batıla karşı hakkın, zulme karşı adaletin, despotlara karşı halkın, cellâtlara karşı özgürlüğün ve halkları sopayla yönetenler ile şiddetle zulmedenlere karşı şura ve demokrasinin yanında olduğun için hepimiz yanındayız. Sayın Cumhurbaşkanı, insanları hakka yönlendireceğin, akli selime çağıracağın, zayıflara sahip çıkacağın, baskı altında kalanları destekleyeceğin, senin ve bizim istediğimiz Türkiye’yi inşa etmek için dosdoğru yoldan yürü.”

Karadavi mesajını, “Ey iman edenler! Allah'a karşı gelmekten sakının ve doğrularla beraber olun” mealindeki ayet-i kerimesi hatırlatılarak bitirdi. (İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com