Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Ali Delioğlu İl Başkanlığına aday olduğunu açıkladı VİDEO

Ali Delioğlu İl Başkanlığına aday olduğunu açıkladı VİDEO

Pazar günü yapılacak olan AK Parti İl Başkanlığı için Yusuf Eğilmez'den sonra Ali İhsan Delioğlu'da adaylığını açıkladı.

Giriş Tarihi: 31 Mayıs 2012 Perşembe 12:10
Ali Delioğlu İl Başkanlığına aday olduğunu açıkladı VİDEO
Daha Önce Şanlıurfa AK Parti İl Başkanlığı için adaylığını açıklayan ve Başbakan'dan tam destek alan Av. Yusuf Eğilmez'den sonra Başbakan Erdoğan'a rağmen adaylığı önünde herhangi bir engel olmadığını demokratik hakkı kullanarak delegeler desteği ile 2. bir liste çıkaracağını belirten Ali İhsan Delioğlu Adaylığını resmen açıkladı.

Şanlıurfa Dedeman otelinde düzenlediği bir basın toplantısı ile adaylığını resmen açıklayan Ali İhsan Delioğlu, AK Parti teşkilatlarında büyük sıkıntı olduğunu iddia ederek, seçimlerde 20 kişinin istifa ederek Miletvekiliğine aday olmasını da facia olarak değerlendirdi.

Adaylığı konusunda başbakan dahil herkesi yazılı olarak bilgilendirdiklerini söyleyen Delioğlu; "ben adaylığımı açıklamadan önce Başbakan Erdoğan Bakan Faruk Çelik ve Milletvekillerimizi yazılı olarak bilgilendirdim. adaylığımızı Başbakan istemediğini söylüyorlar. Hiç kimseden, Başbakan dahil, 'iki liste çıkmasın' diye bir uyarı almadık" dedi.

iki liste çıkaran başka illerinde olduğunu ve bu demokratik haktan hiç kimsenin mahrum bırakılamayacağını söyleyen delioğlu; "geçmişte Partinin çıkardığı liste değilde karşı listede kazanmış örnekler var. Tunceli ve Karaman bu bunlara örnektir" dedi.

"AK PARTİ KOORDİNATÖRLERİ HADLERİNİ BİLSİN"
Basın toplantısında parti teşkilatı koordinatlarına da sert çıkan Delioğlu; "seçim süreçlerinde Şanlıurfa'ya gelen sıra gecelerinde eğlenerek 3 günde ŞAnlıurfayı çözdük diyorlar. buna kim inanır? buna kargalar dahi güler. öncelikle şunu söylemek isterim ki hiç kimse Şanlıurfalılarla dalga geçemez. Urfalıların isteğini çözdüklerini söyleyen koordinatlar önce hadlerini bilsinler" dedi.
bir gazetecinin sorusu üzerine Balikligol.com'a Özel açıklama yapan Halil Özcan'ın Başbakanın Gösterdiği adayı destekleriz sözünü atfeden imalı bir açıklama ile; "Milletvekillerimizden hiç biri bize destek çıkışı olmadı. ama biz hepsinden destek istiyoruz" dedi.
Haber Mehmet Guli Aslan / Balikligol.com

VİDEO

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Nihat Çiftçi: Ceylanpınar Gelişiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com