Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem ALES yarın yapılacak

ALES yarın yapılacak

2015 Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES) yarın yapılacak.

Giriş Tarihi: 21 Kasım 2015 Cumartesi 12:31
ALES yarın yapılacak

2015 Sonbahar Dönemi Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES) 22 Kasım 2015 (yarın) saat 09.30 yapılacak.

Sınava girecek adayların Sınava Giriş Belgesini yanında bulundurmaları ve sınav başlamadan önce salon görevlilerine teslim etmeleri gerekiyor.

Sınava girerken, bu sınava ait Sınava Giriş Belgesinin yanında adayların, üzerinde T.C. kimlik numarası yazılı Nüfus Cüzdanını da (veya süresi geçerli pasaport/Avukat Kimlik Belgesi/KKTC Kimlik Kartı) yanında bulundurması gerekiyor.

Adaylar, Sınav Giriş Belgelerini T.C. Kimlik Numaraları ve aday şifreleri ile ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr/ internet adresinden edinebiliyor.

Yükseköğretim kurumlarında öğretim görevlisi, araştırma görevlisi, uzman, okutman vb kadrolara atanabilmek için ALES'e girilmesi gerekiyor.

(İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Emniyeti kaçakçılara geçit vermiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com