Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Aktif Eğitim Sen feshedildi

Aktif Eğitim Sen feshedildi

Üyelerinin çoğunlukla eğitimcilerden oluşan ve cemaate yakınlığıyla bilinen Aktif Eğitim Sen feshedildi.

Giriş Tarihi: 31 Mart 2013 Pazar 22:20
Aktif Eğitim Sen feshedildi

kısa süre içerisinde eğitim konusunda önemli sorunların tesbiti ve yerinde açıklamalarıyla gündeme gelen Aktif Eğitim Sen'in kendi kendini feshetmesi üyeleri arasında büyük üzüntüye sebeb oldu.

Aktif Eğitim Sen  Sendikası adına yapılan yazılı açıklamada şöyle denildi: Sendikamız Genel Merkez Genel Kurulu bugün (31 Mart 2013) ülkemizin dört bir yanından gelen üyelerin katılımıyla Fesih konusunu görüşmek üzere MEB Şura Salonunda Olağanüstü toplandı.

Tek gündem olarak “fesih” konusunun görüşüldüğü toplantıda oy çokluğuyla sendikanın feshi kararlaştırıldı.
Üyelerimizin sendikamızla hukuki bağlarının “fesih” süreciyle ilgili resmi yazışmalar tamamlanıp sistemden üyelikler düşürülünceye kadar devam edeceği öngörülmektedir.

Özverili çalışmalarıyla sendikamızın dokuz ay gibi kısa bir sürede 35.000 üyeye, 9 şubeye ve 86 temsilciliğe ulaşmasında emeği geçen herkese, Kurucular Kurulu üyelerine, Genel Merkez Yönetim, Denetleme ve Disiplin Kurulu üyelerine, Şube, İl-İlçe Temsilcilik Yönetim Kurulu üyelerine, Kadın Kolları Başkan ve üyelerine, özellikle varlıklarıyla sendikaya güç veren 35.000'den fazla üyemize teşekkür ederiz.

AKTİF EĞİTİMCİLER SENDİKASI GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa Valiliği derneklerle toplantı yaptı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com