Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Türkiye Akit çok sert: Kim bu angut?

Akit çok sert: Kim bu angut?

Giriş Tarihi: 30 Ocak 2011 Pazar 11:42
Akit çok sert: Kim bu angut?

Akit çok sert: Kim bu angut?

Akit, internete düşen şok ses kaydını çok sert bir başlıklı aktardı: "Kim bu angut?"

Akit'in haberi şöyle: 

Yargıtay üyesi Nihal Koyuncu'ya ait olduğu iddia edilen bir ses kaydı internete düştü... Bu ses kaydında Koyuncu; Başbakan'a hakaret ediyor, onu seçen halkı ise; “dağ başındaki angutlar” diye aşağılıyor!

Tartışmalı kararlarıyla gündeme gelen Yargıtay üyelerinin ses kayıtlarına bir yenisi eklendi. Dailymotion'da yayına konulan ses kaydında Yargıtay Üyesi Nihal Koyuncu olduğu iddia edilen kişi, ülkenin Başbakan'ı ve onu seçen halka karşı skandal ifadeler sarf ediyor.

MİLLETE HAKARET: DAĞ BAŞINDAKİ ANGUT
YARSAV üyesi de olan Koyuncu'ya ait olduğu iddia edilen ses kaydında şu ifadeler yer alıyor: “Çok ileri aşamaya geçtik. Bence olanlar oldu zaten. Şimdi bak geçen ne oylaması yapıldı, bir tane milletvekili aleyhte oy kullandı, bir şeyde bir kişi 337 milletvekili yok mu, kaldı mı 336, eee Meclis'ten yüz de yüz çıkar halk oylamasına kalır yüzseksen iki ile çarp ya arkadaş. İşsizlik, aşsızlık, hukuksuzluk kol geziyor, hukuk seni beni ilgilendiriyor, dağın başındaki adamı ilgilendirmiyor, o dağın başındaki angudu para da ilgilendirmiyor parası da yok. Ama diyor ki, dolar düşüyor borsa yükseliyor. Sana ne?.. Borsa'da paran mı var!”

“KAPATACAKTINIZ PARTİYİ”
“Bu parti kapatılacak, yani bu noktaya gene yargı sayesinde geldik, kapatacaktınız partiyi bak bakalım ne olacaktı... Gerekçe yaptılar biliyorsun. Karşımızda, Avrupa Birliği, Amerika herkes var, biz elitler laikler arkadaş herkesin morali çok bozuk. Yani yetki ellerinde hiç kimseyi dinlemiyorlar, adam anayasayı değiştiriyor. Kime güveniyorsun. CHP giderim dedi güveniyor musun Anayasa Mahkemesi'ne niye kapatmadılar o zaman partiyi. Kaldı beş tane adam orada, yani şu andaki Anayasa yeni bir oluşuma engel. Haşim alır mı gündeme?

“HEPİMİZİN MORALİ ÇOK BOZUK”
“Yok tüm kapılar kapalı, hepimizin morali çok bozuk ve en ufacık bir ışık deliği göremiyorum. Ben çok karamsarım bu konuda. Yok işte her şey gözümüzün önünde cereyan ediyor. Bir ülkenin Yargıtay'ı Danıştay'ı bunlar anayasal kurumları deniyor ama....

“ŞEREFSİZ ONU YAPAN SENSİN”
“Adam diyor ki kendi statülerini korumak için çaba harcıyorlar, şerefsiz onu yapan sensin. Yazık biz de burada müzahere yapar gibi dosyalarla uğraşıyoruz, bu da çok canımı sıkıyor, binanın göçtüğünü izleyeceğiz.

“KONUŞABİLECEK İNSANLAR İÇERDE”
“Yani toplum zaten 8 yılda başkalaştı, yani var mı aklınıza gelen bir şey bende yok yok. Yani bir umut ışığı olsa bütün konuşabilecek insanlar içeride. Etkililer bölümünde yatıyorlar. Taşları bağladılar köpekleri saldılar."

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com