Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Akıllı kart uygulaması kaçak binenlerin sayısını azalttı

Akıllı kart uygulaması kaçak binenlerin sayısını azalttı

BELSAN Ulaşım Hizmetleri Müdürü Abbas Yavuz “Eskiden çok yolcuyu az paraya taşıyorduk, şimdi tersi yaşanıyor, çok parayla az yolcu taşıyoruz" diyerek yaşanan hırsızlığı önlediklerini söyledi. Gzöler hırsızlara çevrildi.

Giriş Tarihi: 10 Ekim 2012 Çarşamba 14:50
Akıllı kart uygulaması kaçak binenlerin sayısını azalttı

BELSAN Ulaşım Hizmetleri Müdürü Abbas Yavuz, akıllı kartı zorunlu hale getirerek, kaçak binmenin önüne geçtiklerini bildirdi. Yavuz,. Hizmet Gazetesine yaptığı açıklamada, Şanlıurfa’da her gün 165-170 bin arasında vatandaşın toplu taşımadan yararlandığını, bunların yüzde 70’ının Urfakart kullandığını bildirdi. 

ÇOK PARAYLA AZ YOLCU
115-120 bin arasında olan günlük yolcu kapasitelerinin paralı binişlerin kaldırılmasından sonra azaldığına dikkat çeken Yavuz, şu bilgileri verdi:
“Eskiden çok yolcuyu az paraya taşıyorduk, şimdi tersi yaşanıyor, çok parayla az yolcu taşıyoruz.  Kaçak binenlerin sayısını önemli ölçüde azalttık Şu anda 165 araçla günde 105 bin vatandaşımızı Urfakart’la taşıyoruz.“ dedi.

BELSAN Ulaşım Hizmetleri Müdürü Abbas Yavuz'un açıklaması, gözleri şöfürlere çevirdi. Bu durumda ya şöfürler kaçak binenlere göz yumuyordu, veya Urfa'da bu kadar emek hırsızı insan var.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Arazi sorununu Ankara’ya taşıdılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com