Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Akil Gençler Akçakale Kaymakamı Eyüp Fırat’ı ziyaret ettiler

Akil Gençler Akçakale Kaymakamı Eyüp Fırat’ı ziyaret ettiler

Şanlıurfa Akil Gençler Platform Başkanı Hamdullah Tan, Akil Gençler Platformu Genel Sekreteri Müslüm Dalda, Akçakale Akil Gençler Başkanı Hüseyin Elçi ve Platform Üyeleri Kaymakam Eyüp FIRAT’ı Makamında Ziyaret Ettiler.

Giriş Tarihi: 20 Nisan 2016 Çarşamba 10:04
Akil Gençler Akçakale Kaymakamı Eyüp Fırat’ı ziyaret ettilerKaymakam Eyüp FIRAT’ı makamında ziyaret eden Şanlıurfa Akil Gençler Platform Başkanı Hamdullah Tan, Akil Gençler Platformu Genel Sekreteri Müslüm Dalda, Akçakale Akil Gençler Başkanı Hüseyin Elçi ve platform üyeleri ve yönetimi çalışmalar hakkında Kaymakam FIRAT’a bilgi verdiler.
Şanlıurfa Akil Gençler Platform Başkanı Hamdullah Tan; Akçakale Akil Gençlerimiz ile istişarelermiz sonucunda Akçakale de, ilçemizde çok değerli bir Kaymakam var. Akçakalede ki Akil gençlere ve gençlerimize her türlü desteği veriyor. Dediler. Özelikle toplumsa ve toplum yaranın konularda her türlü desteği verdiklerini ifade ettiler. Bizde değerli bir Kaymakamız varsa helede genç bir Kaymakam ise Şanlıurfa Akil Gençler olarak ziyaret etmek istedik hemde teşekkür etmek istedik. Akçakale Kaymakamızla gençlere vermek itediği mesaj var ise onları almak istedik. Sağolsun Akçakale Kaymakamımız bizlere güzel bir ev sahipliği yaptı, güzel karşıladı. Onun dışında gençlere vermek istediği öğütler var ise onları dinlemek istedik. Suriyeli kardeşlerimiz hakkında Sayın Kaymakamımızdan bilgi aldık. Zaten ensar ve muhacir kardeşliğin tam anlamıyla yapmışlardır. Ben ayrıca bunun için teşekkür ediyorum. Genel merkezimizin talimat üzerine değerli Kaymakamımıza çalışmalarından dolayı plaket takdim ettik.
Şanlıurfa Akil Gençler Platform Başkanı Hamdullah Tan, Akil Gençler Platformu genel Sekreteri Müslüm Dalda, Akçakale Akil Gençler Başkanı Hüseyin Elçi ve platform üyelerinin ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyet dile getirerek, plake için ayrıca teşekkür etti. Akil Gençler’e ve yönetime çalışmalarında başarılar. Diledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa'da turizme bir adım daha: Turizm zabıtası kuruldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com