Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Akif İnan Mezarı Başında Anılacak

Akif İnan Mezarı Başında Anılacak

Giriş Tarihi: 2 Ocak 2011 Pazar 12:10
Akif İnan Mezarı Başında Anılacak

 

Türkiye Yazarlar Birliği Şanlıurfa Şubesi, Memur-Sen Şanlıurfa İl Temsilciliği ve Şanlıurfa Belediyesi öncülüğünde,  Memur Sendikaları Konfederasyonu(Memur-Sen)Kurucu Genel Başkanı, Merhum Şair-Yazar Mehmet Akif İnan, 3 Ocak 2011 Pazartesi Günü Saat 15:00’te ölümünün 11. yıl dönümü münasebeti ile mezarı başında anılacak.

Yarın ikindi namazını Şanlıurfa Merkez Eyyüp Peygamber Camii’nde kıldıktan sonra Merhum Akif İnan’ın mezarı ziyaret edileceklerini söyleyen Şanlıurfa Yazarlar Birliği Başkanı Cuma Ağaç; “Şanlıurfa’nın yetiştirdiği ender şahsiyetlerden olan Şair-Yazar ve sendikacı Üstadımız Akif İnan’ı vefatının 11. Yılında Yarın Saat 14:00’de Eyyüp Peygamber Camii’nde namaz kıldıktan sonra mezarı başında dua okuyarak anacağız” dedi.

 

Mezarlık ziyaretinden sonra ise akşam saat 19:00’da Türkiye Yazarlar Birliği Şanlıurfa Şubesi, Memur-Sen İl Temsilciliği ve Şanlıurfa Belediyesi işbirliğiyle Urfa City AVM’de yer alan Şanlıurfa Belediyesi Nikah ve Konferans Salonu’nda Eğitimci Yazar Mehmet Sarmış’ın Moderatörlügün de Hak-İş Genel Başkanı Salim Uslu, Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, Yazar Zübeyir Yetik, TYB Vakfı Başkanı Dr. Mehmet Doğan ve Türkiye Yazarlar Birliği Genel Başkanı İbrahim Ulvi Yavuz’un konuşmacı olarak davet edildiği  “Şair Mehmet Akif İnan ve Sendikacılık” konulu panel düzenlenecek.

 www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com