Advert
Advert
Advert

AKDAĞ: ŞANLIURFASPOR'A DESTEK ZAMANI

Türkiye Vücut Geliştirme, Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu Başkan Yardımcısı ve Şanlıurfa ASKF Eğitim Sekreteri Sait Akdağ Şanlıurfaspor'a destek verme zamanı olduğunu söyledi.

AKDAĞ: ŞANLIURFASPOR'A DESTEK ZAMANI
AKDAĞ: ŞANLIURFASPOR'A DESTEK ZAMANI admin

Türkiye Vücut Geliştirme, Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu Başkan Yardımcısı Sait Akdağ  yazılı olarak yaptığı açıklamada şunları söyledi:

TFF 1.ligde düştükten sonra kamuoyunu derinden üzen Şanlıurfaspor adeta yiğit düştüğü yerden tekrar kalkar sinyallerini fazlasıyla vermeye başladı. Geçen yıl TFF 1.ligde bizi düşüren yönetime ciddi manada bir tepki olmadı. Göz göre göre kümeye sesiz ve sedasız düştük ne olduğunu anlayamadık. İşte bu kırılmalar üzüntüler yaşanırken birçok yönetici lig bitmeden kendi parasının derdine düşüp Şanlıurfaspor kasasından para çekti. " Meşhur atasözleri vardır " Yiğit düştüğü yerden kalkar sözüne uygun YİĞİT bir adam çıktı ve bu takım sahipsiz değildir diyerek gövdesini bu işin altına koydu." EVET BU ADAM ŞANLIURFASPOR KULÜP BAŞKANI EMİN YETİM'den bahsediyorum. 
Bize göre sezon bitmiş ve takım kümeye düşmüş hiç kimse bu sorumluluğu kabul etmemişken bu insan iyi niyetle bu işi üstlenmiştir. Sezon başladığı günden bugüne kadar başkan EMİN YETİM ve arkadaşları hakkıyla görevlerini yerine getirmiştir.Bu olumsuzlukların yanında birde kendi saha ve seyirci avantajını bile kullanmamıştır. Herşeye rağmen bugün itibariyle ŞANLIURFASPOR lider durumda ve önümüzdeki hafta maçımız 11 NİSAN stadında FETHİYE ile adeta yiğit düştüğü yerden yeniden kalkıp bir tarih yazmak istiyor. Buradan yetki makamında olan tüm büyüklerimize sesleniyorum ; Şanlıurfaspor bu ligi değil süper ligi hakeden bir şehir öyleyse herkes üzerine düşen görevi lütfen yapmaya çalışsın. Sn.Bakanımız Ahmet Eşref FAKIBABA,Sn. Milletvekillerimiz Sn.Valimiz Abdullah ERİN bey, Büyük Şehir Belediye başkanı Sn. Nihat ÇİFTÇİ,merkez ilçe belediye başkanları ve ilçe belediye başkanları,STK başkanları artık ayağımıza gelen liderlik şansını değerlendirelim.
Şanlıurfasporumuza ve başkan EMİN YETİM'e sahip çıkalım. Bu saatten sonra Şanlıurfaspora sahip çıkmasak ve EMİN YETİM bey desteklenmese akibetimiz amatör kümeyi bulabilir. Bir spor adamı olarak bu paylaşımı yapmakta amaç ve hedefim sadece Şanlıurfaspora katkı yapmak ve spor camiasını bilgilendirmektir. LÜTFEN ŞANLIURFASPORA DESTEK ZAMANI DİYORUM saygılarımla..

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Karar resmi gazetede yayınlandı! Fakıbaba'nın yeni müsteşarı atandı
Karar resmi gazetede yayınlandı! Fakıbaba'nın yeni müsteşarı atandı
 Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..