Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Akçakaleye 75 Yataklı Hastane

Akçakaleye 75 Yataklı Hastane

Giriş Tarihi: 18 Şubat 2010 Perşembe 14:07
Akçakaleye 75 Yataklı Hastane

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Çağla Aktemur Özyavuz''Hükümetimizin sağlık alanındaki yatırımları hız kesmeden devam etmektedir ‘' dedi. Sağlık alanında durmak yok hizmete  devam dedi.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Çağla Aktemur Özyavuz Basın Danışmanlığı aracılığıyla yaptığı açıklamada, sağlık alanına çok önem verdiklerini ve vermeye devam edeceklerinin altını çizdi. Özyavuz "Bölge halkımızın uzun süredir talep ettiği ve sağlık alanında büyük bir açığı kapatacağına inandığımız için tarafımızca da takip edilen Harran İlçemizde Meydankapı ve Parapara köylerine sağlık ocağı, Akçakale ilçemizde ise İncedere Sağlık Ocağı ve 75 yataklı hastane 2010 yatırım programına alınmış olup, en kısa sürede bitirilerek halkımızın hizmetine açılacaktır. Akçakale ve Harran'da yaşayan vatandaşlarımız başta olmak üzere Şanlıurfa'mıza hayırlı olmasını dilerim'' dedi.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Çağla Aktemur Özyavuz,AK Parti Hükümeti olarak hizmetlerine ara vermeden devam edeceklerinin altını çizdi.

Coşkun ATAN www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com