Advert
Advert
Advert

Akçakale'de uyuşturucu konferansı FOTOĞRAFLI

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Dr. Halil Özcan; “Uyuşturucu iletinin gündeme getirildiği konferans için Akçakale’ye geldim. El ele vererek birlikte bu iletle mücadele etmeliyiz” dedi.

Akçakale'de uyuşturucu konferansı FOTOĞRAFLI
Akçakale'de uyuşturucu konferansı FOTOĞRAFLI
Akçakale Lisesi Mezunları Derneği ve Birlik Köprüsü Derneğinin Akçakale Halk Kütüphanesi Konferans Salonunda öğrenci velilerine yönelik ortaklaşa düzenledikleri konferansa katılan Dr. Halil Özcan; “Akçakale’de böylesine önemli bir konferansın davetini alınca duyarsız kalamadım. Herkes uyuşturucu sorunu karşısında hassas olmak zorundadır. Acı sonlarla hayatlar noktalanıyor. Bu sorun sadece güvenlik güçleri ile çözülmez. Başta aileler olmak üzere çevre, siyasiler, STK’lar olmak üzere toplumun tüm kesimleri el ele vererek bu illetle mücadele etmeliyiz. Eğer birlikte çalışırsak bu sorunu en asgariye indirebiliriz” dedi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ!...
Akçakale’de yaklaşık 1000 öğrenciye konferans veren Polis Memuru İsa Altun; İstanbul’da görev yapıyorum. Akçakale’de yaklaşık bin öğrenciye uyuşturucu ile ilgili ulaşarak bilgi verdim. Uyuşturucu illetine kapılan bir çok hikaye dinledim. Çok vahim bir hastalıktır. Lütfen duyarlı olalım. Hayatlar acı sonla noktalanmasın” dedi.Dr. Halil Özcan’la aynı okuldan mezun olduklarını hatırlatan İsa Altun “Bende Akçakaleliyim. Akçakale’nin çehresi değişmiş. Büyük değişime katkılarından dolayı Milletvekilimiz Halil Özcan’a teşekkür ederim” dedi.İsa Altun ‘Bir kereden bir şey olur’ adlı kitabını imzalayarak dinleyicilerine dağıttı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Vali Erin, Şehit Ailelerini Evlerinde Ziyaret Etti
Vali Erin, Şehit Ailelerini Evlerinde Ziyaret Etti