Advert
Advert
Advert

Akçakale’de kutlu doğum heyecanı

Peygamber Sevdalıları Platformu’nun her yıl ülke genelinde düzenlediği kutlu doğum programları kapsamında, Akçakale’de Pazar günü etkinlik yapılacağı bildirildi.

Akçakale’de kutlu doğum heyecanı
Akçakale’de kutlu doğum heyecanı

Peygamber Sevdalıları Platformu’nun ülke genelinde düzenlediği  kutlu doğum  programları başladı. Her yıl Akçakale’de de düzenlenen program, bu yıl da 29 Mart Pazar günü gerçekleştirilecek.

Peygamber Sevdalıları Platformu sözcülerinden  A. Hakim Dağbaşı, yapılacak programla ilgili bilgi vererek şunları söyledi: “ Bu yıl, geçen senelere göre bir çok yerde program yapılacağı için artık Nisan ayına programlarımızı sığdıramadık. Bu sebeple Akçakale programı Mart’ta yapılacak. Bizler günler öncesi  program için dilekçemizi verdik. Etkinlikle ilgili el ilanları ve ilçenin her yerine asılmak üzere  afişlerimizi hazırladık. Bununla birlikte her yıl olduğu gibi farklı bir çalışmamız da var. Örneğin etkinlik öncesi ‘Nebevi Davet’ adlı bir kitap hazırladık ve tüm halkımıza bu kitabı dağıtarak  programımıza davet edeceğiz. Farklı ilahi sanatçıları ve konuşmacılarımızla halkımızı Pazar günü saat 13:00’ te Tedaş yanındaki parkta yapılacak etkinliğimize, tüm halkımızı davet ediyoruz.” dedi. (İbrahim Yılmaz-İLKHA)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı