Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Akçakale'de "Alt yapı sorunlarına 100 yıllık çözümler"

Akçakale'de "Alt yapı sorunlarına 100 yıllık çözümler"

Şanlıurfa kent merkezinin yanı sıra tüm ilçelerde "Alt yapı sorunlarına 100 yıllık çözümler" hedefiyle çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi, Akçakale alt yapısında revizyona gitti. Yenilenen altyapı sayesinde ilçenin uzun yıllar süren sorunları çözüme kavuşturuldu.

Giriş Tarihi: 25 Mayıs 2016 Çarşamba 14:47
Akçakale'de

 

Geleceğe yönelik kalıcı hizmetler üreterek asırlık çalışmalara imza atan Büyükşehir Belediyesi, Şanlıurfa'da büyük bir gelişim ve dönüşümü gerçekleştirirken, aynı hizmeti ilçelere de yayıyor.

Akçakale'de yıllardır yaşanan içme suyu sorununa çözümler üretmek için sistemli bir çalışma yürüten Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ Genel Müdürlüğü, ilçede 11 bin 700 metre yeni içme hattı çekti. İlçe genellinde 11 Bin metrekare kanalizasyon hattı da döşeyen ekipler, Akçakalelilerin takdirini topluyor.

Bölgede sürdürülen çalışmalardan dolayı Büyükşehir Belediyesine teşekkür eden ilçe halkı, yıllardır beklenilen hizmetlerin bir bir gerçekleştiğine dikkat çektiler.

"BÜYÜKŞEHİR SAYESİNDE SORUNUMUZ KALMADI"

Akçakale Adnan Menderes Mahallesinin alt ve üst yapı çalışmalarının Büyükşehir Belediyesiyle çözüldüğünü belirten Mahalle Muhtarı Hassun Ayhan, "Büyükşehir Belediyesi sayesinde hiç bir sorunumuz kalmadı. Büyükşehir Belediyesinden çok memnunuz, her sorunumuz anında çözüme kavuşuyor. Bundan daha iyisini bulamayız" dedi.

Fevzi Çakmak Mahalle Muhtarı Ahmet Torzak ise, "Akçakale'de ŞUSKİ ve Büyükşehir Belediyesi tarafından sürdürülen çalışmalardan dolayı çok memnunuz. Mahallemizde Çalışmalar bir bir yapılıyor, Başkan Nihat Çiftçi'ye ve ekip arkadaşlarına teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Sorunların anında çözüm bulduğunu belirten bölge esnafı Ahmet Bayat da "Allah razı olsun sorunlarımız anında çözüm buluyor. Başkan Nihat Çiftçi'ye ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Karaköprü'de yeni yollar açılıyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com