Advert
Advert
Advert

Akçakale İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüyle ilgili şok iddia: Mühürlendi

Akçakale İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil Tekyıldız’ın bilgisayarına kaymakamlık tarafından el konulduğu ve makam odasının da mühürlendiği iddia edildi.

Akçakale İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüyle ilgili şok iddia: Mühürlendi
Akçakale İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüyle ilgili şok iddia: Mühürlendi admin
 
5 Temmuz 2017 YAŞAM Yorum Yap
 
( ŞANLIURFA – RHA )  Akçakale İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil Tekyıldız’ın bilgisayarına kaymakamlık tarafından el konulduğu ve makam odasının da mühürlendiği iddia edildi.
 
Şanlıurfa Akçakale İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil Tekyıldız, görevlendirme ile 3 aylığına Şanlıurfa Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı’na verilmişti. Tekyıldız’ın görevlendirilme işlemi, gizli bir güç tarafından durdurulmuştu.
 
TEBLİĞ, İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNÜN KAPISINA YAPIŞTIRILDI
 
Müdür Tekyıldız, izinli olduğu gerekçesiyle polisler, tebliği kapısına yapıştırdığı öğrenildi. Kaymakamlık tarafından açılan soruşturmanın devam ettiği bildirildi.
 
Öte yandan İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil Tekyıldız ile ilgili Milli Eğitim Müdürlüğü tarafında da soruşturma açıldığı ve müfettişlerin görevlendirildiği öğrenildi.
 
 
KAYMAKAMLIK DA BİR SORUŞTURMA BAŞLATTI
 
Bakanlığın göndermiş olduğu öğrencilere kırtasiye ve temizlik giderlerinin karşılanması için İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından doğrudan temin yöntemiyle yapılan alımların kaymakamlık tarafından soruşturmaya konu olduğu, bu kapsamda da soruşturmanın incelemenin sürdüğü belirtildi.
Akçakale İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Akçakale Milli Eğitim Müdürlüğü Akçakale haberleri akçakale urfa haber news
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle