Advert
Advert
Advert

Akçakale Esnaf odası 'Kartal' dedi

Akçakale Esnaf odası 'Kartal' dedi
Akçakale Esnaf odası 'Kartal' dedi

236 esnafın oy kullandığı esnaf ve sanatkârlar odası seçimlerinde ismini listede görmeyen bazı esnaflar oy kullanamadan gitti. Daha önceleri odada ismi olup,2006 yılında sicil müdürlüğünde kayıt yaptıranlar oylarını kullandılar.                                                                                                

 Akçakale'de Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanlık seçimine mevcut başkan Mustafa Karataş ve Esnaf ve Sanatkârlar Odası ikinci başkanı Mehmet Kartal aday oldu. Seçime odaya kayıtlı  346 esnaftan 236 esnaf katılım gösterdi. Kullanılan 236 oyun 118 oyunu Mehmet Kartal 110 oyunu ise mevcut başkan Mustafa Karataş aldı. Oylardan 5'i mükerrer 3 ise geçersiz sayıldı. Başkan seçildikten sonra kısa bir konuşma yapan Mehmet Kartal ,

Rakibi olan Mustafa Karataş ile el ele verip birlik beraberlik konuşması yaptı ve odada beni başkan olarak görmek isteyen Akçakale esnafını da kutladı ve kendilerine teşekkür etti.

Coşkun Atan / Akçakale

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ömr cndan     2015-10-22 Merhabalar Hüseyin Bey Yeğeniniz Ali Demirel sizi arkasına alarak (Geçmişte yaptığı gibi ve sayenizde kurtulduğu gibi..! ) başkalarını rahatsız ediyor.(Tehdit, şantaj, ileri derecede sarkıntılık vs..sapıklık) Üstelik bunu Liseli bir kız çocuğu olan zamanında ve şu an da da üniv. okuyan genç bir kıza yapıyor.Ailesine, abilerine ve arkadaşlarına vs. tek tek mesaj atıp bir karalama kampanyası yürütüyor bir taraftan da çapınca..bunu da size güvenerek yaptığını dile getiriyor.Biz inanıyoruz ki sizin bu akli dengesi bozuk, kişiliksiz ve karaktersiz şahsı uyarıp , gereken dersi vereceksiniz.Mahkemeden aldığı ceza az gelmiş olmalı ki hala aynı suçunu tekrarlıyor.Çekirge 1,2 sıçrar..! ve de herkesin bir sabrı vardır.Konu namus olduğunda herşey değişir.Lütfen Allahtan korkun ve Milletin garip, gureba kimseleriyle uğraşmayın.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEOG'dan sonra LYS'de kalkıyor! Üniversite sınavı da sil baştan
TEOG'dan sonra LYS'de kalkıyor! Üniversite sınavı da sil baştan
Fakıbaba açıkladı: Tarım liseleri ve üniversiteleri kurulacak
Fakıbaba açıkladı: Tarım liseleri ve üniversiteleri kurulacak