Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem AKÇAKALE BELEDİYESİ LOGOSUNU DEĞİŞTİ

AKÇAKALE BELEDİYESİ LOGOSUNU DEĞİŞTİ

Akçakale belediyesi logosunun Harran belediyesinin logosuna benzerliği gerekçesiyle Belediye’nin logosunu alınan encümen karırı ile değişti.

Giriş Tarihi: 9 Aralık 2014 Salı 14:00
AKÇAKALE BELEDİYESİ LOGOSUNU DEĞİŞTİ

Akçakale belediye başkanlığı belediye logosunun Harran belediyesi logosuyla benzerliğinden dolayı değiştirme kararı almıştı. Aralık ayı belediye meclis üyelerinin kararıyla ilçe belediyesinin logosunun değişimi karara bağlandı. Uzun zamandan bu yana çalışması yapılan yeni logoyu seçen meclis üyeleri, bu logoyu Akçakale Belediyesinin Kurumsal Logosu olarak kabul etti. 

Akçakale belediyesi aralık ayı meclis toplantısında alınan karar neticesinde mavi tonların hakim olduğu, pamuk ve başak resimlerinin birbirleri içinde bir bütünlüğü arz eden yeni logosunun tanıtımına başlandı. 

Akçakale belediyesinin logosunun değişimiyle ilgili bir açıklama yapan Akçakale belediye başkanı Abdülhakim Ayhan; " İlçemiz belediye resmi logosunun diğer belediye logolarına benzerliği sebebiyle belediye meclisine sunulan ilçemiz kültürünü temsil eden logo seçilerek belediyemizin resmi logosu olarak kabul edilmiştir. İlçemize hayırlı olmasını diliyorum." Dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan'da, Kırsal Mahallelerin Sorunları Masaya Yatırıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com