Advert
Advert
Advert

Akçakale Belediyesi 7 parka parke taşı döşedi

Akçakale Belediye Başkanlığı Fen İşleri müdürlüğü ekipleri Merkez mahallelerde başlattığı kilitli beton parke çalışmalarında sona geldi. Merkez mahallelerde kilitli beton parke olmayan sokak ve cadde neredeyse kalmadı. Fen işleri ekipleri son olarak Fatih Sultan Mehmet mahallesindeki 7 adet parkın peyzaj düzenlemeleri kapsamında kilitli beton parke taşlarını döşedi. Yapılan bu çalışmalar mahalle halkı tarafından da büyük beğeni topladı.

Akçakale Belediyesi 7 parka parke taşı döşedi
Akçakale Belediyesi 7 parka parke taşı döşedi

Çalışmaları bizzat yerinde denetleyen Akçakale belediye başkan yardımcısı Muhiddin Altınsoy; “Kısa süre içerisinde başlattığımız beton parke çalışımlarında sona geldik. Bundan sonraki durağımız Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri olarak kırsal mahallelerimizde stabilize yol yapım çalışmalarına başlayacağız.” Dedi.

Çalışmaları meraklı gözlerle izleyen Mahalle sakinleri ise şöyle konuştu; "Akçakale belediyesine teşekkür ederiz sokaklarımızı kilitli parke taşı işle döşediler şimdide paklarımızı yapıyorlar teşekkür ederiz" Dedi.

Ardından sözü alan Akçakale Belediye Başkan Yardımcısı Muhiddin Altınsoy yaptığı açıklamada şunları söyledi; "Akçakale belediyesi olarak Fatih Sultan Mehmet mahallesinde bulunan bütün cadde ve sokakları kilitli parke taş döşeme çalışmalarını bitirdik. Şuan mahallemizde bulunan parlarda çalışmalara başladık.Onlarında kilitli parke çalışmalarını bitirip park ve bahçeler müdürlüğümüze teslim edeceğiz.Park bahçeler müdürlüğümüz ise bahar mevsimine doğru çimlendirme ve ağaçlandırma çalışmalarını bitirip halkımızın hizmetine sunacak.Akçakale belediyesi olarak her zaman halkımızın hizmetindeyiz" Dedi

Son olarak açıklamalarda bulunan Akçakale Belediyesi park ve bahçeler müdürü Mustafa Ercan ise; "Park ve bahçeler müdürlüğü olarak Fatih Sultan Mehmet mahallesinde toplam 7 adet parkı teslim aldık. Bu alanları çimlendirip ağaçlandırdıktan sonra halkımızın hizmetine sunacağız. Halkımızdan tek ricamız yapılan bu çalışmalara sahip çıkmalarıdır.Şeklinde konuştu.

akçakale belediyes akçakale abdulhekim ayhan Akçakale Belediye Başkan Yardımcısı Muhiddin Altınsoy
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu