Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Akbaş'tan ŞUTİM açıklaması

Akbaş'tan ŞUTİM açıklaması

Giriş Tarihi: 6 Ağustos 2010 Cuma 14:01
Akbaş'tan ŞUTİM açıklaması

yapmış olduğu açıklamada son günlerde köy garajları ile ilgili olarak yaşanan istenmeyen olaylar karşısında başta vekiller olmak üzere siyasetçilere veryansın etti.

Akbaş yapmış olduğu açıklamada şunları söyledi:

 

“ŞUTİM sahasında bulunan Sebze ve Meyve Hali, Şıra Pazarı, Perakendeciler Sitesi, Toptan Gıdacılar esnafı ve buna bağlı olarak çalışan çok sayıda esnafı hiç kimsenin mağdur etmemesi gerekir.

 

        Biz hiçbir zaman haksız bir talepte bulunmuyoruz. Dileğimiz Şanlıurfa Belediyesi tarafından yapılmış olan Şanlıurfa’nın tek resmi ve modern köy postaları garajının işler hale getirilmesidir. Esnafımızın trafik il komisyonuna başvuruları sonucunda trafik il komisyonunun çeşitli yerlerden yapmış olduğu araştırma ve incelemeler sonucunda 25/ 05 / 2010 tarihli 2010/05 sayılı karar gereğince köy postalarının şehrimizin gelişimi ve güzelliği için tek resmi köy postası garajına yönlendirilmesine karar verilmiştir.

 

Ama her ne hikmetse kararın hemen arafesinde yapılan çalışmalarda başarı sağlanmasına rağmen bir hafta sonra karar durdurulmuştur.

 

Yaptığımız çeşitli görüşmeler neticesinde isimleri bizde saklı bazı vekillerimizin ve siyasetçilerin baskıları sonucu bu kararın durdurulduğu yönündedir.

 

       Biz ŞUTİM Esnafı olarak bu yapılanları kabullenemiyoruz. Alınan karar bir hafta içersinde nasıl değişir. Biz bu memleketin vatandaşı değil miyiz? Burada yaşayan yaklaşık 4000 ailenin velileri bu vekillerimize oy vermediler mi? Yoksa bizim Ankara’da dayımız olmadığı için mi? Alınmış olan bu kararı kimse uygulamıyor.

 

       Artık bu hatır gönül ilişkilerine bir son verip memleketin ilerisi için en güzelini yapma zamanı gelmedi mi? Biz haklı illaki bizim dediğimiz olsunda demiyoruz çevre illere bakınız eğer her gelişen ilimizde resmi köylü garajı yoksa veya yapılmıyorsa bizde iddiamızdan vazgeçeriz. Hiç kimsenin Şanlıurfa’mızı geriye götürmeye, şehrin içerisindeki o çirkin görüntüye mahkûm etmeye kimsenin hakkı yoktur diye düşünüyoruz. Dedi.

 

HABER FOTO: MEHMET YETİM

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Turizm Çalıştayından ortak ses: Terörün ekmeğine yağ sürmeyeceğiz

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com