Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Akaryakıt ve LPG istasyonlarında çapraz denetim

Akaryakıt ve LPG istasyonlarında çapraz denetim

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Batman İl Müdürlüğü, Batman il ve ilçelerinde faaliyet gösteren akaryakıt ve LPG oto gaz istasyonlarına yönelik çapraz denetim gerçekleştirdi.

Giriş Tarihi: 14 Ekim 2014 Salı 10:00
Akaryakıt ve LPG istasyonlarında çapraz denetim

 Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Metroloji ve Standardizasyon Genel Müdürlüğü koordinasyonunda, 22-26 Eylül tarihleri arasında Batman il ve ilçelerinde faaliyet gösteren akaryakıt ve LPG oto gaz istasyonlarına yönelik çapraz denetim yapıldı.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Batman İl Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, “22-26 Eylül tarihleri arasında Batman il ve ilçelerinde faaliyet gösteren akaryakıt ve LPG oto gaz istasyonlarında, Batman, Kahramanmaraş, Gaziantep, Malatya, Elazığ, Diyarbakır, Mardin, Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüklerinden 19 personel, Genel Müdürlüğümüzden 2 personel, Batman ilinde bulunan İl Jandarma Komutanlığı ve İl Emniyet Müdürlüğünden 8 personel olmak üzere, toplam 29 personel ve 8 denetim aracından oluşan 4 ekip halinde Bakanlığımız koordinatörlüğünde çapraz denetim yapılmıştır.” denildi.

Denetim sonucunda, 85 lisanslı akaryakıt ve LPG oto gaz istasyonunun tamamının denetlendiği ve denetlenen istasyonlardan 3 akaryakıt istasyonu ile bir LPG oto gaz istasyonunun faaliyette olmadığının tespit edildiği belirtildi. 

Yapılan denetimlerde herhangi bir eksiklik ve usulsüzlüğün tespit edilmediği belirtildi. (Veysi Rüzgar - İLKHA)


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Turizm Çalıştayından ortak ses: Terörün ekmeğine yağ sürmeyeceğiz

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com