Advert
Advert
Advert

Akaltun ve Savaş Seçildi.

Akaltun ve Savaş Seçildi.
Akaltun ve Savaş Seçildi.

Sportif anlamda birçok büyük başarıya imza atan ve spor alanında tek isim hale gelen Kick Boks İl Temsilcisi aynı zamanda Doğu ve Güneydoğunun en büyük spor kompleksinin yönetim kurulu başkanı olan Murat Akaltun ve Edessa Tv Sahibi Mehmet Ali Savaş Kick Boks Federasyonun yönetim kuruluna seçildiler.

Şanlıurfa spor dendiği zaman ilk akla gelen ve yaptığı başarılı işlerle adından söz ettiren Murat Akaltun bu kez de büyük bir başarı elde ederek Kick Boks Federasyonun yönetim kuruluna seçildi. Akaltun'un yanı sıra sportif faaliyetlere verdiği destekle bilinen ve girişimcilik ruhu ile Şanlıurfa'ya yenilikler kazandıran Edessa Tv Medya Gruop Başkanı ve Mavi Tanıtımın sahibi Mehmet Ali Savaş'da yönetime seçildi. Şanlıurfalılar için büyük bir başarı olduğunun altını çizen Kick Boks İl Temsilcisi Murat Akaltun, birçok büyük proje hazırladıklarını ve bunları Şanlıurfa'da hayata geçireceklerini söyledi. Akaltun; "Yönetime seçilmemiz bizleri çok sevindirdi. Ayrıca her anlamda bizlere büyük destek veren Mehmet Ali Savaş beyinde yönetimde olması bizleri daha da güçlendirdi. Kapımız tüm Şanlıurfalılara açıktır''  dedi.

Akaltun, Kick Boks Federasyonu Başkanı Salim Kayıcı'nın kendilerine olan güvenlerini boşa çıkarmayacaklarının altını çizdi.

www.baliklihol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle