Advert
Advert
Advert

AK Partinin Seçim Hamlesi CHP'yi bitirir

Muharemm İnce: AK Parti erken seçime giderse biteriz Ahmet Hakan'ın sunduğu programın konuğu olan CHP Milletvekili Muharrem İnce, AK Parti’nin Kasım ayında baskın erken seçim kararı alacağını iddia ederek, erken seçime gidilmesi durumunda kendilerinin hazırlık yakalanacaklarını söyledi.

AK Partinin Seçim Hamlesi CHP'yi bitirir
AK Partinin Seçim Hamlesi CHP'yi bitirir admin

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Ahmet Hakan'ın sunduğu "Tarafsız Bölge" programında, AK Parti'nin kasım ayında bir baskın erken seçim yapacağını iddia etti.

"OLURSA HAZIRLIKSIZ YAKALANMIŞ OLACAĞIZ"

Diğer partilerin hazırlıksız yakalanacağını öne süren İnce şunları söyledi:

"Siz AKP'nin yerinde olsanız yapmaz mısınız? 21'inde kurultayınızı yapacaksınız, Cumhurbaşkanı partinizin başında olacak. MHP'nin hali ortada. HDP'nin hali ortada. Kala kala bir CHP kalır o da hazırlıksız. İlçe kongreleriyle uğraşıyor il kongreleriyle uğraşıyor, kendi içine düşmüş, olağanüstü kurulayını toplamamış, yöntemini, adayını nasıl seçeceğini belirlememiş. Tam o anda yakalamışsınız. Böyle bir ortam uygun olmaz mı? İnşallah dediğim olmaz ama bu olursa hazırlıksız yakalanmış olacağız. Onun için bunu tartışalım 8 ay sürece yaymayalım diyorum ben."
(YeniAkit)

Muharrem İnce Ahmet Hakan Muharrem İnce Ahmet Hakan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Taşeron'nun kadroya geçmesi nasıl olacak? işte son hali
Taşeron'nun kadroya geçmesi nasıl olacak? işte son hali
DAEŞ’in giremediği tek ilçe
DAEŞ’in giremediği tek ilçe