Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset AK Partinin İzmir 2. Bölgeden milletvekili adayı olan Eski Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım,

AK Partinin İzmir 2. Bölgeden milletvekili adayı olan Eski Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım,

Giriş Tarihi: 20 Mayıs 2011 Cuma 23:44
AK Partinin İzmir 2. Bölgeden milletvekili adayı olan Eski Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım,

AK Partinin İzmir 2. Bölgeden milletvekili adayı olan Eski Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, İzmir CHPnin kalesi lafına gıcık oluyorum dedi.

Eski Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım dün NTVnin canlı yayınında ilginç sözlere imza attı.

Ben bir kere bu Cumhuriyet Halk Partisinin kalesi lafına gıcık oluyorum. İzmir olsa olsa hizmetin kalesi olur. Hiçbir şehrimiz hiçbir partinin kalesi olamaz. Hizmet yaparsanız o şehir sizi bağrına basar, başına taç eder ama hizmet yapmazsanız onunda gereğini yapar.

Geçmiş tarihe baktığımız zaman İzmirde yerel yönetimlerde sağ partiler daha fazla görev almış ve o dönemlerde İzmirde kalıcı hizmetler yapılmış. İzmirde bugün sokaklarda insanlardan bana iletilen sorunların yüzde 80-90ı yerel yönetimlerin sorumluluğunda olan konular. Yollar, park alanları, yeşil alanlar, imarsız yapılanmalar, deniz taşımacılığının yetersizliği ile ilgili şikayetler var. O bakımdan İzmir Cumhuriyet Halk Partisinin kalesidir, İzmiri almaya gelmişler gibi söylemleri çok rahatsız edici buluyorum.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com