Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya AK Parti'nin İstanbul mitingi için korkunç plan

AK Parti'nin İstanbul mitingi için korkunç plan

Giriş Tarihi: 19 Mart 2014 Çarşamba 06:41
AK Parti'nin İstanbul mitingi için korkunç plan

23 Mart Pazar günü AK Parti'nin İstanbul Yenikapı'da düzenleyeceği tarihi miting için çok ciddi planlar yapılıyor. O mitingde amaç, Erdoğan'ı konuşma yaptığı anda can evinden vurmak.

Nasıl mı?

Hemen anlatayım!

Cemaate mensup 15-20 bin kişinin bu mitinge katılması için hazırlıklar yapılıyor. Konu Fethullah Gülen'e geldiğinde, alanda yer alan bu kişilerin Erdoğan'ı yuhalayıp miting alanını Gülen ve cemaat lehinde slogan atarak terketmesi yönünde tertip yapılıyor.

Altını çizerek söylüyorum!

Miting alanında bir çatışma hedefleniyor!

Bu kişilerin saldırıya uğraması durumunda "AK Parti tabanında dev çatlak! Erdoğan'a istanbul'da şok! Gülen'i savunan AK Partililer, Erdoğan taraftarları tarafından linç edilmek istendi" şeklinde haberler yapılacak ve böylece hem Erdoğan'a hem de AK Parti'ye en öldürücü darbe vurulacak!

Ama bir ihtimal daha var!

Şayet 20 Mart tarihinden hemen sonra cemaate büyük operasyonlar yapılır ve korkunçtan da korkunç belgeler ortalığa saçılırsa, bilin ki yukarıda yazdıklarımı yapmaya kimsenin mecali kalmayacak!

Sözün özü, 20 Mart'tan sonra artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak!

Fırtınaya hazır olun!

Süleyman Özışık

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com