Advert
Advert
Advert

AK Partinin 13. Kuruluş Yıldönümü

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez AK Parti’nin 13. Kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

AK Partinin 13. Kuruluş Yıldönümü
AK Partinin 13. Kuruluş Yıldönümü

Eğilmez mesajında, Bugünün Türkiye Cumhuriyeti açısından çok önemli bir gün olduğunu, zira 13 Yıl önce bugün 90 yıllık vesayet sistemine son veren, ‘Yeni Türkiye’ yolunu açan AK Parti kurulduğunu söyledi. 

Milli iradenin tek belirleyici güç olduğunu kabul eden, sözü de kararı da milletine bırakan AK Parti, kurulduğu günden beri millet tarafından gerekli teveccühü gördüğünü söyledi.
İl Başkanı Eğilmez; “13 Yıl önce bugün kurulan AK Parti, girdiği her seçimde en yüksek oyla birinci geldi. Bu topraklarda yaşayan kadim milletimizin ihtiyaçları doğrultusunda ortaya çıkan AK Parti, bu millete sırtını hiçbir zaman dönmedi. ‘Söz de karar da milletin’ dedi. Millette her seçimde sözünü söyledi ve kararını verdi. Kendisinden olan AK Partiyi hep birincilik kürsüsüne taşıdı” diye konuştu.

Son olarak AK Partinin Kurucu Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ilk defa halk oyuyla seçilen Cumhurbaşkanı yapan halka teşekkür ettiğini söyleyen Başkan Eğilmez; "10 Ağustos 2014 tarihinde Milletimiz büyük bir zafere daha imza attı. AK Parti Kurucu Genel Başkanı, 58, 59 ve 60. Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı olan Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı, aday olduğu Cumhurbaşkanlığı seçiminin birinci turunda Türkiye genelinde yüzde 51.8, Şanlıurfa’da yüzde 68,5 gibi rekor bir oyla seçme teveccühü gösteren Aziz Milletimizi kutluyorum. AK Parti teşkilatı olarak kuruluşundan bugüne kadar emeği geçen tüm arkadaşlarımızı minnetle ve hürmetle yad ediyoruz. Ülkemizde bugüne kadar sayısız hayır hizmetinde bulunmuş AK Partinin bundan sonrada yıllarca halkımızın hizmetinde olmaya devam edecektir. Bugüne kadar emeği geçen tüm teşkilat mensuplarına teşekkür ediyoruz. Onları saygıyla anıyoruz. Vefat edenleri rahmetle yad ediyoruz" diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
harun     2014-08-15 sayın başkan akp yi süreklı büyütünüz sizin döneminizde oylarımız hep yükseldı teşekürler akp yı urfada büyüten adam
Halit     2014-08-14 Allah sizi ve hizmetinizi daim eylesin (durmak yok yola devam)
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle