Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset AK Partili Meclis üyelerinden özürlülere iş imkanı

AK Partili Meclis üyelerinden özürlülere iş imkanı

AK Partili Şanlıurfa Belediye meclis üyeleri tarafından ‘engellilerin istihdamına yönelik parkların girişine ve üst geçit merdivenlerin altına büfe kurulması için teklif verildi.

Giriş Tarihi: 1 Kasım 2011 Salı 16:51
AK Partili Meclis üyelerinden özürlülere iş imkanı
Kasım ayı oturumunda AK Partili Belediye Meclis Üyeleri Yusuf Mert, Hümetiy Bilbay, Mehmet Moğol, Mehmet Ataş, Mehmet Küçük, Aysel Göncü, Rezzan İbrahimpaşa, Tayfun Şelli, Mustafa Saraç ve Mehmet Kaya’nın imzası ile Belediye Meclisine sunulan önerge görüşülmek üzere Aralık Ayına ertelendi.Verilen önergede; Şanlıurfa’nın parklarının girişine ve üst geçitlerin merdiven altlarına görüntüyü bozmamak kaydıyla modern büfeler kurularak, özürlü derneklere kayıtlı, 2022 sayılı yasa kapsamında evde bakım ücretinden faydalanamayan özürlülerin istihdam edilmesini talep ettiler.Eğer bu önerge Şanlıurfa Belediyesince kabul edilirse yaklaşık 100 engelli vatandaş iş sahibi olacak.
www.balikligol.com


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Osman Baydemir HDP’nin yeni parti sözcüsü oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com