Advert
Advert
Advert

AK Partili Karacan Urfa’daki STK’larla Bir Araya Geldi

ŞANLIURFA- Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Şanlıurfa’ya gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, Şanlıurfa’da sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri ile bir araya geldi.

AK Partili Karacan Urfa’daki STK’larla Bir Araya Geldi
AK Partili Karacan Urfa’daki STK’larla Bir Araya Geldi admin
 
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, “Sivil toplum kuruluşları ve derneklerin sorunlarını ve taleplerini en hızlı bir şekilde sonuçlandırmak için Ak Parti olarak yeni bir sistem üzerinde çalıştıklarını ve bu sistemle sorunları daha hızlı bir şekilde çözmek için yeni sistem üzerinde çalıştıkları söyledi.
 
Partisinin sivil toplum kuruluşlarına büyük önem verdiğini ifade eden Karacan, bunların beklenti ve önerilerini ciddiyetle takip ettiklerini dile getirdi.Sivil toplum kuruluşları ve derneklerin sorunlarının çözümü için yeni bir sistemi hayata geçirmeyi planladıklarını bildiren Karacan, şunları kaydetti:
 
” 81 ilde sivil toplum ve hakla ilişkilerden sorumlu arkadaşlar, muhakkak sivil toplum kuruluşları ile kurumlar arasındaki irtibatı sağlamak zorundadır. İktidar partisiyiz, işleri uzatmadan çözmeliyiz. Sivil toplum kuruluşları ve derneklerin sorunlarını hızlı bir şekilde sonuçlandıran bir sistem getirme düşüncesindeyiz. Bugün il başkanımız ve hakla ilişkilerden sorumlu arkadaşımız ile bu konuda uzun uzun sohbet ettik. Her zaman şu tezi savunmuşumdur, yüz birliği, fikir birliği ve iş birliği. Birbirini görmeyen hiç karşılaşmayan insanlar fikir birliği yapamaz. Önce sivil toplum kuruluşları ile tanışacağız ve sonra fikir birliği yaparak sorunları hızlı bir şekilde çözeceğiz.”
 
Karacan, konuşmasının ardından sivil toplum kuruluşlar temsilcilerinin ve yöneticilerinin talep ve önerilerini dinledi.
(RUHA AJANS)
harun karaca urfa stk harun karaca urfa harun karaca
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı