Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset AK Partili gençlere bak! Tam 14 aydır bunu yapıyorlar!..

AK Partili gençlere bak! Tam 14 aydır bunu yapıyorlar!..

AK Parti Şanlıurfa Karaköprü ilçe gençlik kolları teşkilatı 14 aydır " her hafta bir yetim" projesi kapsamında bir yetimi ziyaret ederek sevindiriyorlar.

Giriş Tarihi: 19 Şubat 2016 Cuma 22:45
AK Partili gençlere bak! Tam 14 aydır bunu yapıyorlar!..

AK Parti Şanlıurfa Karaköprü ilçe gençlik kolları teşkilatnın başlattığı  "her hafta bir yetim" projesi 14 ayını geride bıraktı.


Karaköprü Akgenclik olarak yetimlere sozumüz 14 aydir herhafta bir yetim ziyaretimiz devam ettiğini söyleyen Karaköprü İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Eriş: "Gençlik kolları olarak Ziyaretlerde kendi bütçemizle ve gönüllü olarak yapıyoruz" dedi.

YETİMLERİN DUALARINA MUHTACIZ

Yetim aileleri ziyaret programlarındaki amaç, yetimlere hediye götürmekten çok onların gönlünü ve duasını almak olduğunu söyleyen Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Eriş: "Ayarladığımız giyim oyuncak ve gida gibi hediyeleri veriyoruz. Ama burdaki sloganımız onlar bizim hediyelerimize muhtaç değiller asıl biz onların dualarına muhtacız" diye konuştu.

 56 AİLEYE ULAŞTIK

Yetimleri ziyarette 56 aileye ulaştıklarını dile getiren Mehmet Eriş, bizimle bir kaç anektedot paylaştı; "1yil önce goruştüğümüz yetimler bile bizi arayip sıkıntilarını söyluyorlar. Yetimlerin abisi gibi bir pozisyona düştük.  Eve gelmeyen bir yetimin annesi aradı bizden yardımcı olmamızı talep etti. Ayrıca bir yetimizin okulunadaki veli toplantısına veli olarak gitti. bunlar bizim için de büyük mutluluktur. severek ve gururla bunu yapıyoruz. onları bizim çocuklarımızdır" dedi.

Başkan Eriş, bu tür ziyaretlerin kesilmeden devam edeceğini de sözlerine ekledi.

www.balikligol.com

YORUMLAR
  • yorum2016-02-20 17:30:26Ali

    Suriyeli yetimler çok fazla 2015 yılında istanbul belediyeler tarafından suriyeli çocuklar üşümesin kampanyası düzenlenmişti neden bu yıl düzenlenmedi keşkle düzenlense

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com