Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset AK Partiden TMO ve Gıda Laboratuvarına ziyaret

AK Partiden TMO ve Gıda Laboratuvarına ziyaret

AK Parti İl Yönetimi, TMO ve Gıda Kontrol Laboratuvar Müdürlüğünü ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında görüş alış verişinde bulundu.

Giriş Tarihi: 7 Haziran 2013 Cuma 13:43
AK Partiden TMO ve Gıda Laboratuvarına ziyaret

AK Parti İl Başkan Yardımcıları İsa Kızıldemir, Nusret Urmak, Fatih Yıldız ve Adil Tepe’den oluşan heyet, il olarak Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Şanlıurfa İl Şube Müdürlüğünü ziyaret ederek Müdür Abdurrahman Güneş’le bir süre görüştü.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Müdür Güneş; “AK Parti İl Yönetiminin bizi ziyaret etmesinden dolayı teşekkür ediyorum. Hükümetimiz çiftçiye yönelik büyük çalışmalar yapıyor. Biz TMO olarak Türkiye’nin üç büyük şubesinden biriyiz. Şanlıurfa ve Adıyaman’a hitap ediyoruz. Şanlıurfa’nın yanı sıra Viranşehir’de 30 bin tonluk depo yaptık. Bir ay sonra açılışını yapacağız. İhtiyaca binaen Bozova’da 1, Siverek Hilvan arasında ise 1 depo yapmayı planlıyoruz” dedi.

AK Parti heyeti daha sonra Gıda Kontrol Laboratuvar Müdürlüğünü ziyaret ederek Müdür Mehmet Kılıç’la görüştü.

 

AK Partinin ziyaretinden dolayı teşekkür eden Müdür Kılıç; “Gıda Kontrol Laboratuarımız daha önce atıl vaziyette iken GAP eylem planı çerçevesinde gönderilen ödeneklerle fiziki ve cihaz alt yapısının güçlendirildi. Şu anda tam kapasite ile Şanlıurfalılara hizmet için çalışıyoruz” dedi.

 

AK Parti Hükümetinin toplumun her kesimine yönelik çalışmalar yaptığını belirten AK Parti İl Başkan Yardımcısı İsa Kızıldemir; “Özelikle çiftçiye yönelik önemli yatırımlar yapılıyor. TMO yatırımları ile çiftçimizin ürünleri telef olmadan muhafaza ediliyor. Gıda konusunda çok ciddi çalışmalar yapıyoruz. Sağlıklı gıdalarla sağlıklı nesiller yetişir. Bundan dolayı sağlıklı gıdaya çok önem veriyoruz” diyerek çalışmaları aktardı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Osman Baydemir HDP’nin yeni parti sözcüsü oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com