Reklamı Geç
Advert
Advert

AK Partiden taziye ziyareti

AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Yavuz, Belediye Meclis grup Başkanı Adil Saraç, İl Başkan Yardımcıları ve Yönetimi Viranşehir ve Şanlıurfa’da taziye ziyaretlerinde bulundular.

AK Partiden taziye ziyareti
AK Partiden taziye ziyareti
AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Yavuz, Belediye Meclis grup Başkanı Adil Saraç, İl Başkan Yardımcıları ve Yönetimi Viranşehir’e giderek, AK Parti İl Başkan Yardımcısı ve Genel Sekreteri Fatih Yıldız’ın amcasının vefatından dolayı Yıldız’a “başsağlığı” dilediler.

 

 

AK Parti heyeti buradan Şanlıurfa’ya geçerek bir çok taziye ziyaretinde bulunarak acılı ailelerin acılarını paylaştılar.AK Parti İl Yönetiminden Mehmet Karadağ başkanlığında oluşturdukları heyetle haftanın iki günü taziye ziyaretlerini gerçekleştirdiklerini belirten İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez; “İl Başkan Yardımcımız ve Genel Sekreterimiz Fatih Yıldız’ın amcası vefat etmişti. Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Yavuz, Belediye Meclis grup Başkanı Adil Saraç, İl Başkan Yardımcıları ve Yönetimi arkadaşlarımızla beraber Viranşehir’e gelerek Arkadaşımıza ve yakınlarına başsağlığı diledik. Şanlıurfa’da taziyesi bulunan aileleri de ayrıca ziyaret ederek başsağlığı diledik” dedi. 

Not: BALIKLIGÖL YÖNETİM KURULU olarak YILDIZ ailesine başsağlığı diliyoruz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Urfalı Er Hüseyin Koroç’u bakın kim şehit etti
Urfalı Er Hüseyin Koroç’u bakın kim şehit etti
Urfalı Küçük Samet'in Tek hayali arkadaşlarıyla top oynamak
Urfalı Küçük Samet'in Tek hayali arkadaşlarıyla top oynamak