Advert
Advert
Advert

AK Partiden ŞUTSO'ya ziyaret

AK Parti Şanlıurfa Mahmut Kaçar, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Yusuf Eğilmez ile beraberindeki heyet Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Başkanı E. Sabri Ertekin’e bir ziyaret gerçekleştirdi.

AK Partiden ŞUTSO'ya ziyaret
AK Partiden ŞUTSO'ya ziyaret
Milletvekili Kaçar ve beraberindeki heyet, Başkan E. Sabri Ertekin ile bir süre görüştü. Görüşmede Şanlıurfa’nın ekonomik ve ticari hayatı ile ilgili fikir alış verişinde bulunuldu.

Ziyaretle ilgili değerlendirme yapan Mahmut Kaçar, Sabri Başkan ile fırsat buldukça görüşmeye çalışıyoruz, hepimiz ortak çabası ilimiz için bir şeyler yapmak, inşallah 4 yılın sonunda her şey daha iyi olacak, gelecek yaz geçen yazdan, gelecek kış da geçen kış’tan daha iyi olacak, çünkü bizler bunun için çalışıyoruz, ilimizin birçok sorunu var ve hepsini çözmek için çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

ŞUTSO Başkanı E. Sabri Ertekin ise Milletvekilimiz Sayın Mahmut Kaçar sağ olsunlar bizi ziyaret etti. Bu ziyaretten oldukça memnun olduk, Bu vesileyle bizler de ilimizdeki bazı çözülmesi gereken problemleri ona ilettik. Sayın Vekil, tuttuğunu koparan, dirençli ve azimli biri, inşallah onun destek ve çalışmalarıyla ilimizin problemleri kısa zamanda çözülecektir. Kentimiz birçok konuda geri kalmış çok çalışmamız lazım ki istene seviyeye ulaşalım, gördüğümüz eksiklikleri doğru aktarmalıyız ki kolay çözüme ulaşsın” dedi.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı