Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Magazin AK Partiden Suriyeli bebeklere mama yardımı

AK Partiden Suriyeli bebeklere mama yardımı

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı tarafından organize edilen kampanya ile Suriyeli bebekler için toplanan ‘bebek maması’ Gönüllü Kuruluşlar Suriye Yardım Platformuna teslim edildi.

Giriş Tarihi: 5 Nisan 2013 Cuma 08:40
AK Partiden Suriyeli bebeklere mama yardımı

Bebek mamalarını Gönüllü Kuruluşlar Suriye Yardım Platformu Başkanı Osman Gerem’e tutanakla teslim eden İl Başkan Yardımcısı ve Sosyal İşler Başkanı Emin Demirkol; “AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığımızca düzenlenen Suriye’ye Yardım Kampanyasında teşkilat olarak toplanan 0-6 ay bebek mamalarını Suriye’ye götürülmek üzere Gönüllü Kuruluşlar Suriye Yardım Platformu Başkanı Osman Gerem’e tutanakla teslim ettik. Bilindiği gibi Suriye’de yaşanan iç karışıklıktan dolayı çocuklar ve kadınlar çok mağdur oluyorlar. Bebekler için bir nebze olsun yardımda bulunmak için teşkilat olarak kendi aramızda bebek maması kampanyası düzenledik ve Osman Gerem beye teslim ettik. İnşallah komşumuzdaki bu ateş kısa zamanda söner, Suriyeli bebeklerde  daha sağlıklı bir yaşam ortamına kavuşurlar” dedi.

 

AK Parti İl Başkanlığının anlamlı bir kampanya düzenlediklerini belirten Gönüllü Kuruluşlar Suriye Yardım Platformu Başkanı Osman Gerem; “Bu yardımları Suriyeli bebeklere en kısa zamanda güvenli bir şekilde ulaştıracağız” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com