Advert
Advert
Advert

AK Partiden STK'lara Teşekkür Ziyareti

AK Partiden STK'lara Teşekkür Ziyareti
AK Partiden STK'lara Teşekkür Ziyareti

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Yahya Akman ve İl Yönetiminden Cemil Çadak ve Belediye Meclis Üyesi Mehmet Emin İfşaa’dan oluşan heyet, 12 Haziran 2011 Milletvekili Genel Seçimlerinden sonra teşekkür ziyaretleri çerçevesinde STK’ları ziyaret ederek teşekkür ettiler.

AK Parti heyeti Şehit Aileleri Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Şanlıurfa Şube Başkanı Mehmet Yavuz ve dernek yönetimi ile görüştüler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Dernek Başkanı Mehmet Yavuz; “AK Parti hükümeti bize karşı her zaman iyi ve kötü günümüzde yanımızda olduklarını gösteriyorlar. Bu anlamda milletvekilimiz Yahya Akman’a teşekkür ediyoruz.  Bu desteği her zaman bekliyoruz. Hükümetimizden isteğimiz akan kanın durmasıdır” dedi.

Bir süre görüştükten sonra Dernek Başkanı Mehmet Yavuz, günün anısına Milletvekili Yahya Akman’a “Teşekkür Belgesi” verdi.

AK Parti heyeti daha sonra Türkiye Muharip Gaziler Derneğine geçtiler. Burada Şanlıurfa Şube Başkanı Hasan Aslan ve yönetimi ile görüştüler. Dernek Başkanı Hasan Aslan, Milletvekili Yahya Akman’a çok teşekkür ettiğini belirtti.

Milletvekili Yahya Akman ise; “Bütün hemşehrilerimizin Ramazan’ını tebrik ediyorum. Huzur ve sükunun hakim olduğu manevi bir dönemdeyiz. Şanlıurfa’ya her gelişimizde olduğu gibi ziyaretlerde bulunuyoruz. Yakın zamanda bizi üzen şehit haberleri var. Umarım bir an önce aklı selimle bu terör durulur” dedi.

Buradan ayrılan AK Parti heyeti Anadolu Ajansı Şanlıurfa Müdürü İsmail Fidan ve ve Cihan Haber Ajansı Şanlıurfa Müdür Murat Şimşek’i ziyaret ettiler.

Bu dönem TBMM'de Anayasa Komisyonu Üyesi olduğunu hatırlatan Milletvekilli Yahya Akman, yeni dönemde de daha çok sivil bir anayasanın hazırlanması için çalışacaklarını anlattı.

Kendisinin de böyle bir çalışmada bulunmaktan onur duyacağını ifade eden Akman, Türkiye'de kapsamlı bir sivil anayasaya duyulan ihtiyaca değinerek, ''Futbol tabiriyle konuşacak olursak, 3. Lig'de alıp birinci Lig'e çıkardığımız Türkiye'de birinci sınıf anayasaya ihtiyaç var. Onun için ekim ayını sabırsızlıkla bekliyorum'' dedi.

Toplumun aydınlanmasına çok büyük katkıları olan medya kuruluşlarını her zaman önemsediklerini belirterek; “Medya mensuplarına bu önemli süreçte yaptıkları sağduyulu haberlerden dolayı teşekkür ederim” dedi.

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu