Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset AK Parti'den sert açıklama

AK Parti'den sert açıklama

Giriş Tarihi: 15 Haziran 2010 Salı 14:37
AK Parti'den sert açıklama

İl başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Veysel Polat'a yapılan saldırı değerlendirildi.

Toplantı sonrasında basın açıklaması yapan İl Başkanı Av. Ahmet Düşünür; Dün akşam saatlerinde İl Başkanlığımızın teşkilattan sorumlu İl Başkan Yardımcısı Sayın Veysel Polat, otoparkta aracına binmek üzere giderken birkaç kendini bilmezin alçakça saldırısına uğramıştır. Şüphesiz bu, siyaset yapanlara yönelik olarak yapılan ilk saldırı değildir.

Bu çirkin saldırı olayı Savcılığa intikal ettiğinden sürdürülen soruşturma ile ilgili olarak ceza muhakemeleri kanununun ilgili maddeleri gereğince yorumda bulunamayacağız. Faillerin yakalanması konusunda güvenlik güçleri gerekeni yapmıştır. AK PARTİ Şanlıurfa İl Başkanlığı olarak konunun takipçisi olacağız.

AK PARTİ Şanlıurfa İl Teşkilatı olarak, bu saldırının, siyasette şiddet kültürünün bir tezahürü olduğunu ve aslında Sayın Veysel Polat'ın şahsında partimize, Şanlıurfa siyasetine, dolayısıyla toplumun bizzat kendisine yönelen bir şiddet biçimi olduğunu ifade etmek isteriz. Meydana gelen bu "basit olay" doğru yolda, olduğumuzu,  Şanlıurfa'nın menfaatleri için, yapacaklarımız hususunda daha da fazla çalışmamız gerektiğini bize göstermiştir. Şanlıurfa İl Teşkilatı olarak aldığımız sorumluluk ve emanetin ağırlığının farkındayız. Bu bilinçle nereden gelirse gelsin, AK PARTİ'ye yönelik, bu ve benzeri girişimlerin bizi yıldırıyamacağını, sadece kararlılığımızı arttıracağını, bizi daha da fazla bir araya getirerek kenetleyeceğini, emanetin gerçek sahibi olan değerli Şanlıurfalılarla paylaşmak isteriz.

Kamuoyuna saygıyla duyuruyoruz.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Aslan Ali Bayık, "Başarı İçin Çok Çalışmak Gerek"

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com