Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset AK Partiden seçmene sıkı markaj VİDEO

AK Partiden seçmene sıkı markaj VİDEO

AK Parti Sandık Danışma Meclisi toplantısını AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç. Dr. Zeynep Karahan Uslu’nun katılımı ile Yenişehir Mahallesinde gerçekleşti.

Giriş Tarihi: 1 Ekim 2013 Salı 13:58
AK Partiden seçmene sıkı markaj VİDEO

AK Parti İl Başkan Yardımcısı ve AR-GE Başkanı Nusret Urmak’ın seçmen olduğu sandıkta bulunan AK Partiye üye seçmenlerle Sandık Danışma Meclisi gerçekleşti.

Toplantıya Milletvekili Zeynep Karahan Uslu'nun yanı sıra AK Parti Haliliye İlçe Başkanı İbrahim Halil Kızılelma, İl Yönetimindne Cemil Çadak ve sakdıkta oy kullananlar katıldı.

Amaçlarının tüm seçmenlere ulaşmak olduğunu belirten AR-GE Başkanı Nusret Urmak; “Toplantımızın amacı benimde oy kullandığım sandıkta oy kullanan seçmenlerle kaynaşmak ve daha iyi bir iletişim kurmak ve bu bağı güçlendirmek maksadıyla bir araya geldik. Toplantımızı iştirak eden seçmenlerimiz, Haliliye İlçe Başkanımız İbrahim Halil Kızılelma ve Milletvekilimiz Zeynep Karahan Uslu’ya çok teşekkür ediyorum” dedi.

AK Parti hükümetinin çalışmalarını aktaran Milletvekili Doç. Dr. Zeynep Karahan Uslu ise; “Siyaseti sadece projelere destek almak olarak görmüyoruz. Siyaset mekanik bir iş olarak görmeyelim. Toplumla ne kadar kaynaşırsak, kalplere ne kadar dokunabilirsek, akılları ne kadar paylaşabilirsek, işte o zaman siyaset gerçekten millet için yapılmış demektir. Biz parti olarak halkla samimi anlamda ilişki kurmada Cumhuriyet tarihince büyük mesafe kaydettik” diyerek AK Partiye oy veren seçmenlerin partiye üye olmalarını arzu ettiklerini sözlerine ekledi.

Seçmenler ise Milletvekili ve AK Parti İl Teşkilatının böyle bir toplantı düzenlemelerinden dolayı memnuniyetlerini dile getirerek; “AK Partinin tüm kademelerine kolaylıkla ulaşarak sorunlarımızı ve taleplerimizi iletebiliyoruz. İlgi ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dediler.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Nihat Çiftçi: Ceylanpınar Gelişiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com