Advert
Advert
Advert

AK Partiden Orhangazi ve Paşabağı muhtarlarına ziyaret

AK Parti İl Başkanlığı Muhtarları ziyaret Komisyonu Üyeleri Orhangazi ve Paşabağı Mahallelerini ziyaret ederek sorunlarını dinlediler. Burada konuşan İsmail Güneş; “Büyüyen ve gelişen ilimiz yatırımlarla ihya oluyor” dedi.

AK Partiden Orhangazi ve Paşabağı muhtarlarına ziyaret
AK Partiden Orhangazi ve Paşabağı muhtarlarına ziyaret

AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Muhtar Komisyon Başkanı İsmail Güneş, Belediye Meclis Üyeleri Hümeyit Bilbay, İl Yönetiminden Nihat Kılıç, Merkez İlçeden Mehmet Geral ve Gençlik Kollarından İ. Halil Felhan’dan oluşan heyet ilk önce Orhangazi Mahalle Muhtarı Mehmet Genç’i ziyaret etti. Buradan ayrılan heyet Paşabağı Mahallesine geçerek Mahmut Boztepe ile görüştüler.

AK Parti olarak Şanlıurfa’ya hizmet için çalıştıklarını, bu anlamda muhtar komisyonu çalışmaları çerçevesinde muhtarları ziyaret ettiklerini belirten AK Parti Muhtarları ziyaret Komisyon Başkanı İsmail Güneş; “AK Parti İl Başkanlığı Muhtar komisyonu olarak bugün iki mahallemizi ziyaret ederek muhtarlarımızla görüştük. Ziyaretimiz esnasında muhtarlardan mahallenin sorunlarını, halkın taleplerini not aldık. Aldığımız notlarımızı ilgili yerlere iletiyoruz. Çözümü noktasında çalışmalara katkı sunuyoruz. Büyüyen ve gelişen ilimiz yatırımlarla ihya oluyor. AK Parti hükümetleri ile Şanlıurfa adeta yeniden imar ediliyor. AK Parti olarak daha sorunsuz bir Şanlıurfa için var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.


AK Parti tarafından ziyaret edildikleri için teşekkürlerini dile getiren Orhangazi ve Paşabağı Mahalle Muhtarları; “Mahallelerimizin sorunlarını ilettik. Sorunlarımızı çözme noktasında bize yardımcı oldukları için AK Partiye teşekkür ediyoruz” dediler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı