Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset AK Partiden kurumlara ziyaret

AK Partiden kurumlara ziyaret

AK Parti Şanlıurfa İl Başkan Yardımcıları, Çocuk Hastalıkları Hastanesi Başhekimliği, Tapu Kadastro 21. Bölge Müdürlüğü, Tapu ve Kadastro Müdürlüğü ve Gıda Tarım Hayvancılık İl Müdürlüğünü ziyaret ederek Şanlıurfa’nın sorunlarını konuşarak çözümü noktasında önerilerde bulundular.

Giriş Tarihi: 20 Mart 2013 Çarşamba 14:35
AK Partiden kurumlara ziyaret

AK Parti İl Başkan Yardımcıları Erkan Sözen, İsa Kızıldemir, Mustafa Yavuz ve Fatih Yıldız’dan oluşan ekip sırayla Şanlıurfa Çocuk Hastalıkları Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Ahmet Güzelçiçek’i, Şanlıurfa Tapu Kadastro 21. Bölge Müdürü Cengiz Yıldırım’ı, Tapu ve Kadastro Müdürü Mehmet Oymak’ı ve Gıda Tarım Hayvancılık İl Müdürü Mahmut Öktem’i ziyaret ettiler.

 

Kurumlarla bilgi paylaşımı ve yapılan hizmetleri yerinde görme açısından önemli ziyaretler gerçekleştirdiklerini belirten İl Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı İsa Kızıldemir; “AK Parti olarak kurumlarımıza ziyarette bulunduk. Yapılan hizmetleri yerinde görmek ve olan sorunların çözümü noktasında çalışmalarda bulunuyoruz. Kurumlarımızla bilgi alış verişinde bulunduk. Şanlıurfa’nın sorunlarını minimize etmek için gayret gösteriyoruz. Kurumlarımız daha sorunsuz ve güzel bir Şanlıurfa için çalışıyorlar” diyerek tüm kurumları rutin olarak ziyaret ettiklerini belirtti.

 

Ak Partiden yapılan ziyaret dolayısıyla memnuniyetlerini dile getiren Kamu Kurum Müdürleri; “AK Parti teşkilatının bizi ziyaret etmeleri bizi memnun etti. Bilgi alış verişinde bulunduk. Sorunlara olan ilgilerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dediler.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com