Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset AK Partiden Kültür ve Nüfus Müdürlüğüne ziyaret

AK Partiden Kültür ve Nüfus Müdürlüğüne ziyaret

AK Parti Şanlıurfa İl Başkan Yardımcıları, Kültür ve Turizm Müdürlüğü ve Vatandaşlık ve Nüfus Müdürlüğünü ziyaret ederek Şanlıurfa’nın sorunlarını konuşarak çözümü noktasında önerilerde bulundular.

Giriş Tarihi: 13 Haziran 2013 Perşembe 16:30
AK Partiden Kültür ve Nüfus Müdürlüğüne ziyaret

AK Parti İl Başkan Yardımcıları Erkan Sözen, İsa Kızıldemir, Mustafa Yavuz, Fatih Yıldız ve İl Yönetiminden Mahmut Uğurlu’dan oluşan ekip ilk önce Kültür ve Turizm Müdürü Selami Yıldız’ı ardından Vatandaşlık ve Nüfus Müdürü İlhan Eser’i ziyaret ettiler.

 

Kurumlarla bilgi paylaşımı ve yapılan hizmetleri yerinde görme açısından önemli ziyaretler gerçekleştirdiklerini belirten İl Başkan Yardımcısı Erkan Sözen; “AK Parti olarak kurumlarımıza ziyarette bulunduk. Yapılan hizmetleri yerinde görmek ve olan sorunların çözümü noktasında çalışmalarda bulunuyoruz. Bilindiği gibi Şanlıurfa tarih ve kültür şehri. Kültür alanında yapılan çalışmaları Selami Bey bizimle paylaştı. Nüfus müdürümüz İlhan Bey de gündemde olan çipli kimlik ve diğer konuları görüştük” diyerek kurumları rutin ziyaretler çerçevesinde ziyaret ettiklerini sözlerine ekledi.

Ak Partiden yapılan ziyaret dolayısıyla memnuniyetlerini dile getiren Vatandaşlık ve Nüfus Müdürü İlhan Eser ve Kültür ve Turizm Müdürü Selami Yıldız; “AK Parti teşkilatının bizi ziyaretleri memnun etti. Bilgi alış verişinde bulunduk. İlgilerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dediler.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Figen Yüksekdağ'ın vekilliği düştü

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com