Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset AK Partiden Koyuncu ve Yaztürk'e ziyaret

AK Partiden Koyuncu ve Yaztürk'e ziyaret

AK Parti İl Yönetimi, Şanlıurfa Halk Sağlığı il Müdürü Osman Koyuncu ve Balıklıgöl Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Şahin Yaztürk’ü ziyaret ederek bir süre görüştüler.

Giriş Tarihi: 18 Ocak 2013 Cuma 12:39
AK Partiden Koyuncu ve Yaztürk'e ziyaret

AK Parti İl Başkan Yardımcıları Erkan Sözen, İsa Kızıldemir, Fatih Yıldız ve Mustafa Yavuz’dan oluşan heyet, Osman Koyuncu ve Şahin Yaztürk’ü ziyaret ederek Şanlıurfa’nın yeni sağlık sistemi hakkında görüş alış verişinde bulundular.

 

Sağlık alanında AK Parti hükümetinin yaptığı önemli yatırımlarla devrim yaşandığını ifade eden AK Parti İl Başkan Yardımcıları Erkan Sözen; “Bilindiği gibi sağlık alanında yeni sisteme geçildi. Sağlık Müdürlüğünün yanı sıra Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği ve Halk Sağlığı il Müdürlüğü kuruldu. Bugün Halk Sağlığı il Müdürü Osman Koyuncu ve Balıklıgöl Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Şahin Yaztürk’ü ziyaret ettik. Şanlıurfa’da yaşanan sağlık çalışmaları hakkında bilgi alış verişinde bulunduk. Kendilerine çalışmalarında başarılar diliyoruz” dedi.

Halk Sağlığı il Müdürü Osman Koyuncu ve Balıklıgöl Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Şahin Yaztürk ise ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getirerek; “AK Parti Yönetimin ziyaretinden dolayı çok teşekkür ediyoruz” dediler.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Osman Baydemir HDP’nin yeni parti sözcüsü oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com