Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset AK Partiden çocuklara kitap yardımı

AK Partiden çocuklara kitap yardımı

Giriş Tarihi: 12 Ocak 2011 Çarşamba 13:20
AK Partiden çocuklara kitap yardımı

 

AK Parti Şanlıurfa Merkez İlçe yönetimi tarafından Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’nin katılımıyla birinci sınıf çocuklarına kitap seti verdiler.

24 Kasım öğretmenler gününde birçok okulu ziyaret ederek öğretmenler gününü kutlayan Merkez ilçe yönetimi Şanlıurfa Merkeze bağlı Kızlar Köyü İlk Öğretim okulunda birinci sınıf öğrencilerinin kırtasiye eksiği olduğunu tespit etti.

Bunun üzerine birinci sınıflara verilmek üzere “kitap seti” sipariş etti.

AK Parti Şanlıurfa Merkez İlçe yönetiminden Hüseyin Polat, Mehmet Emin Uysal, HFaruk Bayuk ve Suat Simsaroğlu ile birlikte Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Karaköprü Belediye Meclis Üyesi Hasan Erik ile AK Parti Karaköprü Belede Başkanı Hasan Yeşil katıldı.

Kitap dağıtım töreninde konuşan Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi; AK Parti Merkez ilçe yönetimi daha önce organize etmişler. Buradaki çocukların okuması çok önemlidir. Eğitim toplumların gelişmesinde en önemli dayanaktır. Biz de bugün bunun bir gereği olan kitap setini veriyoruz” dedi.

Faruk Bayuk ise; daha önce Kızlar İlköğretim okulunu ziyaret etmiştik. Birinci sınıf çocukların kırtasiye eksiği olduğunu gördük. Kitap setinin siparişini verdik. İl dışından gelen seti bugün çocuklara veriyoruz” dedi.

Kızlar İlköğretim okulu müdürü Mehmet Ekrem Şeker ise eğitime verdikleri destekten dolayı AK Parti heyetine teşekkür etti.

WWW.BALİKLİGOL.COM

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Vekil Ayhan serbest bırakıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com