Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset AK Parti’den Cezaevi ve Tabiatı Koruma Müdürlüğüne ziyaret

AK Parti’den Cezaevi ve Tabiatı Koruma Müdürlüğüne ziyaret

AK Parti Şanlıurfa İl Yönetimi, Şanlıurfa E Tipi Kapalı ve Açık Cezaevi Müdürlüğünü ve Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Bölge Kurulu Müdürlüğünü ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 26 Haziran 2013 Çarşamba 16:48
AK Parti’den Cezaevi ve Tabiatı Koruma Müdürlüğüne ziyaret

AK Parti İl Başkan Yardımcısı ve Halkla İlişkiler Başkanı Mustafa Yavuz, İl Yönetiminden Erdal Ural, Vehbi Beyaz, İsmail Güneş ve Gençlik Kollarından İ. Halil Felhan’dan oluşan ekip ilk önce E Tipi Kapalı ve Açık Cezaevi Müdür vekili Ahmet İhsan Birlik’i ardından da Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Bölge Kurulu Müdürü Ferhat Karagözlü’nü ziyaret ederek görüş alış verişinde bulundu.

 

Kurumlarla bilgi paylaşımı ve yapılan hizmetleri yerinde görme açısından önemli ziyaretler gerçekleştirdiklerini belirten İl Başkan Yardımcısı Mustafa Yavuz; “AK Parti olarak kurumlarımıza ziyarette bulunduk. Yapılan hizmetleri yerinde görmek ve olan sorunların çözümü noktasında çalışmalarda bulunuyoruz. Bilindiği gibi Şanlıurfa tarih ve kültür şehri. Bu anlamda Şanlıurfa’da kültür ve tabiat varlıkların korunması için bölge müdürlüğümüz çalışmalar yapıyor. O çalışmaları yerinde gördük. Cezaevini ziyaret ettik. Cezaevi ile ilgili gelişmeler gündeme geldi. Faydalı görüşmeler oldu” diyerek kurumları rutin ziyaretler çerçevesinde ziyaret ettiklerini sözlerine ekledi.

AK Parti’den yapılan ziyaret dolayısıyla memnuniyetini dile getiren Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Bölge Kurulu Müdürü Ferhat Karagözlü; “Şanlıurfa ile birlikte Adıyaman illerine bakıyoruz. Şanlıurfa’nın tarihi varlıklarının bulunan belgeleri dijital ortama aktardık” dedi. E Tipi Kapalı ve Açık Cezaevi Müdür vekili Ahmet İhsan Birlik ise AK Parti ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getirerek teşekkür etti.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan'da Yeni Anayasa Bilgilendirme Toplantısı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com