Advert
Advert
Advert

AK Partiden Cami Kebir ve Cengiz Topel muhtarına ziyaret

AK Parti İl Başkanlığı Muhtarları ziyaret Komisyonu Üyeleri Cami Kebir ve Cengiz Topel Mahallelerini ziyaret ederek sorunlarını dinlediler.

AK Partiden Cami Kebir ve Cengiz Topel muhtarına ziyaret
AK Partiden Cami Kebir ve Cengiz Topel muhtarına ziyaret

AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Muhtar Komisyon Başkan Yardımcısı Hümeyit Bilbay, İl Başkan Yardımcısı Nihat Kılıç, Fevzi Demirkol, Belediye Meclis Üyesi M. Emin İfşa, İl Genel Meclisinden İbrahim Arslan, Gençlik Kollarından İ. Halil Felhan’dan oluşan heyet ilk önce Cami Kebir Mahalle Muhtarı Hakkı Kayısı’yı ziyaret etti. Buradan ayrılan heyet Cengiz Topel Mahallesine geçerek Muhtar İ. Halik Balık ile görüştüler.

Şanlıurfa’ya hizmet için çalıştıklarını, bu anlamda muhtar komisyonu çalışmaları çerçevesinde muhtarları ziyaret ettiklerini belirten AK Parti Muhtarları ziyaret Komisyon Başkanı Yardımcısı Hümeyit Bilbay; “AK Parti İl Başkanlığı olarak muhtarlar komisyonunu çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Komisyonumuzda İl Yönetiminden, İl Genel Meclis Üyelerinden, Belediye Meclis Üyelerinden, Gençlik Kollarından arkadaşlarla her Çarşamba günü muhtarlarımızı ziyaret ediyoruz. Ziyaretimiz esnasında muhtarlardan mahallenin sorunlarını, halkın taleplerini not alıp ilgili yerlere iletiyoruz. Bugün ziyaret ettiğimiz Cami Kebir Mahalle Muhtarı Hakkı Kayısı ve Topel Mahallesi Muhtarı İ. Halik Balık ile mahallelerin sorunlarını konuştuk. Aldığımız notların çözümü için ilgili birimlere aktaracağız” dedi.

AK Parti tarafından ziyaret edildikleri için teşekkürlerini dile Cami Kebir ve Cengiz Topel Muhtarları; “Mahallelerimizin sorunlarını ilettik. Sorunlarımızı çözme noktasında bize yardımcı oldukları için AK Partiye teşekkür ediyoruz” dediler.

 

Urfa Sanlıurfa Urfa Haber Sanlıurfa Haber Urfa Haberleri Hümeyit Bilbay AK Parti Nihat Kılıç Fevzi Demirkol M. Emin İfşa İbrahim Arslan İ. Halil Felhan Cami Kebir Mahalle Muhtarı Hakkı Kayısı Cami Kebir Mahallesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!