Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset AK Partiden Bireciklilere Teşekkür

AK Partiden Bireciklilere Teşekkür

Giriş Tarihi: 17 Ekim 2010 Pazar 15:23
AK Partiden Bireciklilere Teşekkür

AK Parti Şanlıurfa İl Teşkilatı 12 Eylülde yapılan referandumdan sonra çalışmalarına devam ediyor. AK Parti Şanlıurfa İl Teşkilat Başkanı Veysel Polat, Halkla İlişkiler Başkanı Erkan Sözen, Birecik Koordinatörü Mustafa Ağadayı ile diğer ilçe Koordinatörleri İsmail Güneş, Mustafa Tuz, Hakan Güllüoğlu, Yusuf Mert ve Gençlik Kollarından İ. Halil Alagöz’den oluşan bir ekip Birecik İlçe Teşkilatını ziyaret ederek 12 Eylülde gösterdikleri çalışmalardan dolayı İlçe Teşkilatına ve Bireciklilere teşekkür ettiler. Teşkilat çalışmalarını yerinde denetlenmesi anlamında diğer ilçe koordinatörleriyle Birecik ziyaret edildi. 

İlçe Teşkilatında yapılan toplantıya AK Parti Birecik ilçe teşkilatının yanı sıra İl genel meclisi üyesi Sait Bağlı hazır bulundu.

Burada toplantı hakkında konuşan AK Parti Şanlıurfa İl Teşkilat Başkanı Veysel Polat; Aynı çalışmaları diğer ilçelerimiz de yapacağız. Koordinatör arkadaşlarımıza ve ilçe teşkilatlarımıza katkı sunmak amacıyla bu tür toplantıları yapıyoruz. İlçe Koordinatörü olarak görev yapan arkadaşlarımız İlçe ile İl Teşkilatımız arasında köprü vazifesi yapıyorlar. Birecik ilçemize çok önemli ve ciddi başarılara imza atıldığını gördük. Bu anlamda Birecik teşkilatına Koordinatör Mustafa Ağadayı ve programımıza katılan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum dedi.

Polat; Ayrıca Başbakan Recep Tayyip Erdoğanın 31 Ekimde toplu açılışlar için Şanlıurfaya geleceğini Birecik teşkilatımıza bildirdik dedi.

 

AK Parti Birecik İlçe Başkanı Aziz Karayılan ise; Sayın Veysel Polat şahsında tüm AK Parti teşkilatına teşekkür ediyoruz” dedi.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com