Advert
Advert
Advert

AK Partiden Beykapısı ve Bamyasuyu muhtarına ziyaret

AK Parti İl Başkanlığı Muhtarları ziyaret Komisyonu Üyeleri Beykapısı ve Bamyasuyu Mahallelerini ziyaret ederek sorunlarını dinlediler.

AK Partiden Beykapısı ve Bamyasuyu muhtarına ziyaret
AK Partiden Beykapısı ve Bamyasuyu muhtarına ziyaret

AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Muhtar Komisyon Başkanı İsmail Güneş, Belediye Meclis Üyeleri İbrahim Halil Kaya, M. Salih Uğur Gençlik Kollarından İ. Halil Felhan’dan oluşan heyet ilk önce Bamyasuyu Mahalle Muhtarı Mehmet Demir’i ziyaret etti. Buradan ayrılan heyet Beykapısı Mahallesine geçerek Muhtar Siad Şahap ile görüştüler.

Şanlıurfa’ya hizmet için çalıştıklarını, bu anlamda muhtar komisyonu çalışmaları çerçevesinde muhtarları ziyaret ettiklerini belirten AK Parti Muhtarları ziyaret Komisyon Başkanı İsmail Güneş; “AK Parti İl Başkanlığı olarak muhtarlar komisyonunu kurduk.İl Yönetiminden, İl Genel Meclis Üyelerinden, Belediye Meclis Üyelerinden, Gençlik Kollarından arkadaşlarla her Çarşamba günü muhtarlarımızı ziyaret ediyoruz. Muhtar komisyon üyeleri olarak haftada 2 muhtarımızı ziyaret ediyoruz. Ziyaretimiz esnasında muhtarlardan mahallenin sorunlarını, halkın taleplerini not alıp ilgili yerlere iletiyoruz. Bugün ziyaret ettiğimiz Bamyasuyu Mahalle Muhtarı Mehmet Demir ve Beykapısı Mahallesine geçerek Muhtar Siad Şahap ile mahallelerin sorunlarını konuştuk. Aldığımız notların çözümü için ilgili birimlere aktaracağız” dedi.

 

AK Parti tarafından ziyaret edildikleri için teşekkürlerini dile Beykapısı ve Bamyasuyu Muhtarları; “Mahallelerimizin sorunlarını ilettik. Sorunlarımızı çözme noktasında bize yardımcı oldukları için AK Partiye teşekkür ediyoruz” dediler.

Urfa Sanlıurfa Urfa Haber Sanlıurfa Haber Urfa Haberleri İsmail Güneş Halil Kaya M. Salih Uğur Bamyasuyu Mahalle Muhtarı Mehmet Demir Beykapısı Mahallesi Muhtar Siad Şahap
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle