Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset AK Partiden Balıklıgöl ve Araştırma Hastanesine Ziyaret

AK Partiden Balıklıgöl ve Araştırma Hastanesine Ziyaret

Giriş Tarihi: 19 Temmuz 2011 Salı 13:16
AK Partiden Balıklıgöl ve Araştırma Hastanesine Ziyaret

AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilemez ve Yürütme Kurulu Üyeleri ile Balıklıgöl Devlet Hastanesi ve Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

 

AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilemez ve Yürütme Kurulu Üyeleri İsa Kızıldemir, Mustafa Yavuz ve Metin Çadırcı ile birlikte ilk önce Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesine geçerek Başhekim Dr. Şahin Yaztürk’ü ziyaret ettikten sonra Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesine geçerek Başhekim Doç. Dr. İ. Can Kürkçüoğlu’nu ziyaret ettiler.

 

Ziyaretten dolayı çok memnun kaldığını belirten Başhekim Kürkçüoğlu; “AK Parti İl Başkanı ve arkadaşları bizi ziyaret ettiler. Üniversite olarak yapılması gerekenleri ve planlanan hizmetleri konuştuk. Kendilerine başarılar diliyorum” dedi.

 

İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez ve yönetimin ziyaretinden dolayı sevindiğini dile getiren Balıklıgöl Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Şahin Yaztürk ise; “AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez ve arkadaşları bizi ziyaret etmelerinden dolayı çok memnun oldum ve teşekkür ediyorum. Başkan Yusuf Eğilmez’in Şanlıurfa için taşıdığı endişe ve umutların aynısını taşıyoruz. Amacımız Şanlıurfa ve Şanlıurfalılar için daha iyi ve daha güzel hizmet yapmak. AK Parti heyetine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 

AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilemez ise ziyaretlerle ilgili olarak şöyle konuştu; “Seçimlerden hemen önce İl Başkanlığına geçtim. O zaman yoğun bir çalışma içerisine girdik. Çok güzel bir başarı ile seçimleri sonuçlandırdık. Şimdi ise başhekimlerimizi ziyaret ettik. Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesine yeni atanan başhekimi Dr. Şahin Yaztürk’ü ziyaret ederek hayırlı olsun dedik. Ardından da Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesine geçerek Başhekim Kürkçüoğlu’nu ziyaret ederek başarılar diledik. Biliyorsunuz hükümet olarak sağlık alanında devrim yaptık. Hastanelere gittiğinizde hemen değişiklikleri fark ediyorsunuz. Yeni dönemde de başta sağlık alanındaki çalışmalarımız aralıksız ve süratli bir şekilde devam edecek” dedi.

www.balikligol.com

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Aslan Ali Bayık, "Başarı İçin Çok Çalışmak Gerek"

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com