Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset AK Partiden Avukatlar Günü ziyaretleri

AK Partiden Avukatlar Günü ziyaretleri

AK Parti Şanlıurfa İl Başkan Yardımcısı, Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Erkan Sözen ve İl Başkan Yardımcıları 5 Nisan Avukatlar Günü dolayısıyla Şanlıurfa Baro’su, HADER ve Şanlıurfa Hukukçular Deneğini ziyaret ederek “Avukatlar Gününü” tebrik ettiler.

Giriş Tarihi: 5 Nisan 2012 Perşembe 17:22
AK Partiden Avukatlar Günü ziyaretleri
AK Parti Şanlıurfa İl Başkan Yardımcısı, Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Erkan Sözen, İl Başkan Yardımcıları İsa Kızıldemir, Mustafa Yavuz ve Fatih Yıldız’dan oluşan AK Parti heyeti ilk olarak Şanlıurfa Baro’suna giderek Başkan Av. İrfan Güven ve yönetimini tebrik etti. Avukatlar günü dolayısıyla kendilerine AK Parti tarafından yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Baro Başkanı Av. İrfan Güven, AK Parti heyetine teşekkür etti.Buradan ayrılan AK Parti heyeti ilk olarak Harran Adalet ve Hukuk Derneğine (HADER) geçerek HADER Başkanı Av. Reşit Yaşar ve yönetimi tarafından kabul edildi.Son olarak Şanlıurfa Hukukçular Derneğine geçen AK Parti heyetini Dernek Başkanı Ömer Avcı ve avukat Cüneyt Altıparmak karşıladı.Adaletin tecellisinde en etkin rolün avukatların görevi olduğunu vurgulayana AK Parti Şanlıurfa İl Başkan Yardımcısı, Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Erkan Sözen; “İl Başkanımız Av. Yusuf Eğilmez, Başbakanımızın düzenlemiş olduğu Genişletilmiş İl Başkanları toplantısı için Ankara’da bulunuyor. Sizlere en içten selam ve tebriklerini gönderdi. Avukatlar Gününüzü kutladı” dedi.Sözlerini sürdüren Sözen; “Adaletin tecellisinde en etkin rol avukatlarındır. Avukatlarımızın üstlendikleri görevleri vatandaşların savunma hakkını adil bir şekilde kullanmalarını sağlıyorlar. Avukatlar, yargının ve hak aramanın temel unsurlarıdır. Bütün avukatlarımızın “Avukatlar Gününü” kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi. 


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

EVET İçin Kapı Kapı Dolaşıyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com