Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset AK Partide sekiz haftalık maraton sona erdi VİDEO

AK Partide sekiz haftalık maraton sona erdi VİDEO

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı tarafından organize edilen “Yerel Yönetimler IV” konulu Siyaset Akademisi, Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu ve Safa Zorlu’nun verdiği eğitimle programı gerçekleşti. Böylece 8 hafta süren siyaset akademisi sona erdi.

Giriş Tarihi: 30 Kasım 2013 Cumartesi 21:15
AK Partide sekiz haftalık maraton sona erdi VİDEO

Milli Eğitim Müdürlüğü Konferans Salonunda gerçekleşen programda ilk dersi Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu, ‘Dış Politika’ başlığı ile gelişmeleri anlattı.

 

Dilimizle oynadıkları için tarihle bağlantımızın koparıldığını ifade eden Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu; “Kendi markamızı oluşturmalıyız. Markası olmayanlar kendilerini ifade edemezler. Türkiye büyük devlet olma yolunda emin ve sağlam adımlarla yürüyor. Bunu hazmedemeyenler var. Elbette Türkiye’nin önünü kesmek için otporlar devreye koyacaklar. Ancak Türk Dışişlerinde Ahmet Davutoğlu gibi teorisyen ve pratisyen var. Markalaşmayı çok önemseyen bir bakandır” dedi.

Verilen aradan sonra ikinci dersi veren Safa Zorlu ‘Toplum önünde etkili konuşma’ başlığı ile devam etti.  Zorlu; Etkili konuşabilmek için dört ana unsura dikkat etmek lazım. Bunlar Görsel, ses, dil ve planlamadır. Muhatabınızla doğru iletişim için önyargıları, fiziki engelleri ortadan kaldırıp aynı dili konuşmak lazım” dedi.

Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu hocaya, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Nusret Urmak, Safa Zorlu’ya ise İl Başkan Yardımcısı Erkan Sözen tarafından günün anısına mırra takımı hediye edildi. Katılımcıların soruları ile Siyaset Akademisinin ilk dersi sonra erdi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Nihat Çiftçi: Ceylanpınar Gelişiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com