Advert
Advert
Advert

AK Parti Yalanladı

Günlerce bazı internet sitelerinde Ahmet Fakıbaba temayül'de birinci çıktığına dair haberler dolaşmıştı. AK Parti il Başkanlığı bu sonuçların yalan olduğunu açıkladı

AK Parti Yalanladı
AK Parti Yalanladı

AK Parti il Başkanlığından yapılan yazılı açıklamada, "Genel Merkezimiz ve il teşkilatımız tarafından kamuoyuna, medyaya ve aday adaylarına, temayül sonuçlarıyla ilgili herhangi bir açıklama veya bilgi paylaşımı yapılmamıştır" denildi.

BİRİLERİ FAKIBABA'YI MI PAZARLADI?

AK Parti'den aday adayı olan Eski Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba belediye başkanlığı elinden alındığından beri sistemli bir şekilde bazı kitleleri bir  tarafından pazarlandığı biliniyor. Bu anlamda açıklanan temayül yoklamasında Fakıbaba'yı birinci sırada gösteren internet sitelerinin de bu amaca hizmet ettiği kamuoyunca biliniyor.

AK PARTİ YALANLADI

AK Parti Şanlıurfa il başkanlığından yapılan açıklamada şöyle denildi; "1 Mart 2015 günü ilimizde Parti teşkilatımız tarafından Genel Merkezimizin koordinasyonunda gerçekleştirilen temayül yoklaması, Komisyon Başkanı Manisa Milletvekili Sayın Hüseyin Tanrıverdi ve Komisyon üyeleri huzurunda yapılmış, fakat oy sayımı için oylar komisyon tarafından tüm illerde olduğu gibi Genel Merkeze götürülüp tasnif işlemleri Genel Merkezimizde yapılmıştır. Temayül sonuçları sonraki aşamalarda değerlendirilmek üzere adayların dosyalarına konulmuştur. Bu konuda il başkanlığımıza bir bilgi de gönderilmemiştir. Fakat Sosyal medyada ve bazı internet sitelerinde Şanlıurfa temayül sonuçları iddiasıyla bilgiler ileri sürülmüş ve listeler yayınlanmıştır. Ancak Genel Merkezimiz ve il teşkilatımız tarafından kamu oyuna, medyaya ve aday adaylarına, temayül sonuçlarıyla ilgili herhangi bir açıklama veya bilgi paylaşımı yapılmamıştır. Kamu oyuna saygı ile duyurulur."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet belgen     2015-03-12 herşey fakıbaba içinnn
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Erin, Şehit Ailelerini Evlerinde Ziyaret Etti
Vali Erin, Şehit Ailelerini Evlerinde Ziyaret Etti
Şanlıurfa’da, yeni evli genç intihar etti
Şanlıurfa’da, yeni evli genç intihar etti