Advert
Advert
Advert

AK parti Viranşehir Danışma Meclisi toplantısı yapıldı

Viranşehir Ak Parti danışma meclisi toplantısı AK Parti İlçe binası toplantı salonunda gerçekleştirildi.

AK parti Viranşehir Danışma Meclisi toplantısı yapıldı
AK parti Viranşehir Danışma Meclisi toplantısı yapıldı
İlki yapılan toplantıya kurucu üyelerin ve tüm teşkilat birimlerinin katıldı.

 

İlçe teşkilatı tarafından belirlenen divan üyeliğine AK Parti belediye meclis üyesi Abdülhamit Ersoy Divan Başkanlığına, kurucu AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Nebati ve kurucu Yönetim kurulu üyesi Mahmut Yılmaz teklif edildi ve oy birliğiyle kabul edildi.

 

Çok sayıda partilinin katılımıyla gerçekleşen toplantı yaklaşık iki saat sürdü.  Viranşehir AK Parti Danışma Meclisi Toplantısına İl Yönetim Kurulu üyesi ve Viranşehir koordinatörü Mehmet Eriten’de katıldı.

 

Danışma meclisinin önemi ve süreç  içinde gelişerek parti teşkilatına, ilçede yapılacak ve yapılması düşünülen hizmetler için önemli bir toplantı teşkil ettiğini belirten AK Parti ilçe Başkanı Celalettin Sayan “ Partimizin kuruluşundan bu yana görev alan ve şuan aktif olarak görevlerini yürüten tüm kademelerin bir araya geldiği, ilkini yaptığımız ve  verim aldığımız bir toplantı gerçekleştirdik.

 

Teşkilatın ve ilçemizin sorunlarını, arkadaşlarımız gündeme getirip çözüm önerileri üzerinde tartıştık. Teşkilat içinde tabiri caiz ise geçmişle ilgili konularda muhasebe yaptık. Gelecekle ilgili konularda ise istişare yaparak görüş alışverişinde bulunduk. Bundan ciddi anlamda verim aldığımızı söyleyebilirim. En önemlisi ise bir araya gelerek birlik ve beraberliğimizi pekiştirip kaynaşma ortamını Allah’ın izniyle oluşturduk. Nasip olursa bir daha ki toplantıya teşkilatımızdan veya milletvekillerimizin katılımıyla daha kapsamlı bir toplantı ve daha verimli bir organizasyonu arzuluyoruz.  Tüm çabamız ve çalışmalarımız ilçemiz, ilimiz, ülkemiz ve halkımızın ferahı ve rahatlığı için Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın izinden giderek yapmaya çalışıyoruz “ dedi.  Toplantı daha sonra basına kapalı olarak devam etti.Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler