Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem AK PARTİ SURİYELİ ÖGRENCİLERİ UNUTMADI

AK PARTİ SURİYELİ ÖGRENCİLERİ UNUTMADI

Şanlıurfa AK Parti İl Başkan yardımcısı Cuma Ağaç ve Sosyal Bilimlerden sorumlu İl Başkan yardımcısı Ahmet Başak Suriyeli çocuklara gıda ve kırtasiye yardımlarında bulundular.

Giriş Tarihi: 14 Nisan 2015 Salı 22:14
AK PARTİ SURİYELİ ÖGRENCİLERİ UNUTMADI


Suriyeli misafirler bilgi ve eğitim merkezini ziyaret eden AK Parti yönetim kurulu üyeleri okulun eksiklerini inceleyerek okula belirli yardımlarda bulundular.

Suriyeli misafirler bilgi ve eğitim merkezinde toplamda 1200 öğrenci öğrenim görmektedir, toplam 42 öğretmen 4’ü Türkçe dersi vermektedir. 18 konteynır sınıf olan eğitim merkezinde 1. sınıftan 6. sınıfa kadar eğitim verilmektedir. Eğitim merkezi Türkiye’deki okullar gibi bir işleyiştedir.

AK Parti Sosyal Bilimlerden sorumlu İl Başkan yardımcısı Ahmet Başak açıklamasında şunlara değindi. “Sosyal İşler Başkanlığı olarak Tokat İl Başkan yardımcısının Amerikalı Alex‘i bizimle tanıştırması sonucu Suruç ‘taki mültecilere 10 bin Tl değerinde yardım yapan Alex Şanlıurfa sırrın mevkiinde bulunan Suriyeli Misafirler Bilgi ve Eğitim merkezinde okuyan Suriyeli 1200 öğrenciye kırtasiye yardımında bulundu. Diğer ülkelerin de bu insanlara sahip çıkmasını istiyoruz” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Arazi sorununu Ankara’ya taşıdılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com