Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset AK Parti Siyaset Akademisi 5. haftası gerçekleşti VİDEO

AK Parti Siyaset Akademisi 5. haftası gerçekleşti VİDEO

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı tarafından organize edilen “Yerel Yönetimler IV” konulu Siyaset Akademisi, Prof. Dr. Abdullah Topçuoğlu ve Ömer Enisşen’in verdiği eğitimle beşinci hafta programı gerçekleşti.

Giriş Tarihi: 2 Kasım 2013 Cumartesi 17:57
AK Parti Siyaset Akademisi 5. haftası gerçekleşti VİDEO

 

İlk dersi Prof. Dr. Abdullah Topçuoğlu, ‘Güncel Siyaset’i değerlendirerek geçmişten günümüze gelişen siyasi olayları anlattı. Topçuoğlu; “Türkiye kabuğunu kırdı. Artık uluslar arası oyunlarda bende oyuncuyum diyebiliyor. Ülkemizde oynanan oyunlar bunu hazmedemeyenlerin marifetidir” dedi.

Verilen aradan sonra ikinci dersi veren sosyal medya uzmanı Ömer Enisşen “Sosyal Medyayı’ doğru kullanmak başlığı ile devam etti. Sosyal medyanın hayatım8ızda çok önemli bir yere geldiğini belirten Enisşen; “Kullanırken dikkatli olmak lazım. Dezavantaja dönüştürmemek için yazılan her yazı ve paylaşılan her görüntü bir daha düşünülerek paylaşılmalı” dedi.

Siyaset Akademisine büyük bir ilgilinin olduğunu belirten AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez ise; “Siyaset Akademimizin 5. Haftasını gerçekleştirdik. İlk oturumda Prof. Dr. Abdullah Topçuoğlu, yakın tarihimizle ilgili çok önemli bilgi verdi. Daha sonra Ömer Enisşen ise sosyal medyayı anlattı. Katılımcıların zevkle izlediği bir program oldu. Akademi programımız 8 hafta boyunca her Cumartesi günleri devam edecek. Yalnız önümüzdeki hafta Cumartesi günü 9 Kasımda ilimiz Belediye Başkan Aday Adaylık temayül yoklaması olduğundan dolayı ara veriyoruz. Daha sonraki hafta haftalar devam edecek. Bu programda emeği geçenlere ve katılımcı arkadaşlara teşekkür ediyorum” dedi.

Prof. Dr. Abdullah Topçuoğlu hocaya, AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, Ömer Enişen’e ise İl Başkan Yardımcısı İsa Kızıldemir tarafından günün anısına mırra takımı hediye edildi. Katılımcıların soruları ile Siyaset Akademisinin ilk dersi sonra erdi.

 

www.balikligol.com

VİDEO

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan'da Yeni Anayasa Bilgilendirme Toplantısı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com